00
روز
00
ساعت
00
دقيقه
00
ثانیه‌

آخرین بروزرسانی IOG در مورد وضعیت Vasil

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

2022 08 20 19 50 50 Cardanos IOG Gives Its Latest Update on State of Things for Vasil - آخرین بروزرسانی IOG در مورد وضعیت Vasil

شرکت توسعه‌دهنده کاردانو، IOG در جدیدترین گزارش توسعه هفتگی خود به فرضیات اخیر در مورد هارد فورک Vasil با بیان این که “تست عملکرد Vasil در محیط های devnet، پیش‌نمایش و پیش تولید ادامه دارد” پرداخت.

همچنین از جامعه توسعه‌دهندگان خواسته تا نودها و سایر بخش‌های خود را به آخرین نسخه ارتقا دهند و برای انتشار شبکه اصلی آماده شوند. نسخه‌های جدید این هفته، DBSync v.13.0.4 ،Cardano Rosetta v.1.8.1 ،Cardano Addresses v.3.12.0 و Cardano Wallet v.2022-08-16 بودند.

IOG همچنین گزارش داد که کتابخانه ترتیبی شبکه آماده است و تیم‌ها به ارتقای سایر مؤلفه‌ها از جمله رجیستری توکن، GraphQL و Cardano Explorer ادامه می‌دهند. تلاش تیم Daedalus برای تست‌های رگرسیون با استفاده از آخرین نود نسخه 1.35.3 نیز در این گزارش برجسته شده است.

هر جمعه، IOG بروزرسانی‌هایی را در مورد پیشرفت انجام شده در طول هفته با آمار شبکه منتشر می‌کند.

در حال حاضر، ۱۰۶۵ پروژه در کاردانو در حال ساخت است و اخیرا ۹۳ پروژه راه‌اندازی شده است. تعداد توکن‌های بومی کاردانو در ۵/۸ میلیون باقی مانده، در حالی که اسکریپت‌های Plutus اکنون به ۳۰۹۲ رسیده است. تعداد نسخه‌های بازنگری شده Github نیز ۲۶۳۳ عدد بود.