جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

آمادگی سولانا و ریپل برای شروع یک رالی بزرگ در سال ۲۰۲۴!

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در آستانه تأیید ETF اسپات بیت کوین توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، در حال افزایش است.

در این میان، برخی آلتکوین‌ها مانند سولانا (SOL)، ریپل (XRP)، اولانچ (AVAX) و کاردانو (ADA)، عملکرد بهتری داشته‌اند که در ادامه به بررسی دو مورد اول می‌پردازیم.

سولانا

سولانا پس از رسیدن به سقف ۱۲۳ دلار در کریسمس سال گذشته، از ابتدای سال ۲۰۲۴ با فشار فروش شدیدی مواجه بوده است. در نتیجه، قیمت این ارز دیجیتال در اوایل هفته جاری به زیر ۹۰ دلار رسید.

با این حال، موفق شد با افزایشی ۱۲.۹۸ درصدی به ۱۰۲ دلار برسد. ارزش بازار آن نیز در حال حاضر ۴۴.۳ میلیارد دلار است.

علی مارتینز، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، در تحلیل اخیر خود به شکل‌گیری الگوی پرچم صعودی در چارت یک ساعته این ارز دیجیتال اشاره کرد.

به گفته وی، غلبه بر مقاومت ۱۱۰ دلار، یک عامل حیاتی برای تشکیل یک حرکت صعودی قابل توجه است. در صورت حفظ الگوی پرچم و غلبه بر مقاومت یاد شده، قیمت این ارز دیجیتال می‌تواند تا ۱۶۳ دلار افزایش یابد.

sol-and-xrp-mega-rally-in-2024

ریپل

توکن XRP ریپل نیز که اخیرا روندی نزولی داشته، در زمان نگارش این خبر، با افزایشی ۳ درصدی طی ۲۴ ساعت، ۰.۵۷ دلار قیمت دارد. ارزش بازار آن نیز به ۳۱.۰۶ میلیارد دلار رسیده است.

مارتینز در تحلیل خود، احساسات منفی بازار در مورد این توکن را مورد توجه قرار داد. وی تأکید کرد که شاخص احساسات برای این ارز دیجیتال، از اواسط می ۲۰۲۳ به پایین‌ترین حد خود رسیده است.sol-and-xrp-mega-rally-مارتینز به سرمایه‌گذارانی که استراتژی اقدام بر خلاف احساسات غالب را در دستور کار دارند، پیشنهاد کرد که از فرصت به وجود آمده استفاده کنند. با این حال، سرمایه‌گذاران باید عوامل مختلفی را در نظر بگیرند و قبل از تصمیم‌گیری بر اساس شاخص‌ احساسات، تجزیه و تحلیل کاملی انجام دهند.

مارتینز در ادامه همچنین عنوان کرد که قیمت XRP یک کانال صعودی را تشکیل داده و در صورت ادامه روند، می‌تواند به سمت خطوط میانی یا بالایی کانال که در حال حاضر در سطوح ۰.۸۰ و

۱.۱۰ دلار قرار دارند، حرکت کند.

sol-and-xrp-mega-rally-i