آوالانچ یک صندوق 200 میلیون دلاری برای جذب طراحان رمزارزی برتر ایجاد می کند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • آوالانچ یک صندوق 200 میلیون دلاری برای جذب طراحان رمزارزی برتر ایجاد می کند

بنیاد آوالانچ از “Blizzard” پرده برداری کرده است ،صندوقی که بیش از 200 میلیون دلار مشوق به توسعه دهندگانی که در شبکه آوالانچ (AVAX) ایجاد می کنند، ارائه می دهد.
این صندوق نقدینگی را برای آن دسته از پروژه‌های مرحله اولیه که برنامه‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi)، NFT و سایر محصولات را در Avalanche ایجاد می‌کنند، فراهم می‌کند.
Avalanche یک شبکه Proof-of-Stake است که در سپتامبر 2020 (شهریور 1399)راه اندازی شد. این شبکه دارای سازگاری با ماشین مجازی اتریوم (EVM) است و به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا برنامه های غیرمتمرکز را از اتریوم منتقل کنند. این شبکه اکنون دارای بیش از 320 پروژه از جمله DEX SushiSwap و ارائه دهندگان اوراکل Chainlink و The Graph می باشد که در حال حاضر بر روی آن ساخته می شوند.
طبق اعلامیه 1 نوامبر(10 آبان)، مشارکت کنندگان بلیزارد شامل بنیاد Avalanche، Ava Labs، Polychain Capital، Three Arrows Capital، Dragonfly Capital و CMS Holdings هستند.
بلیزارد چهار حوزه کلیدی رشد در اکوسیستم Avalanche را در اولویت قرار خواهد داد: DeFi، برنامه های کاربردی سازمانی، NFT ها و برنامه های کاربردی. این وجوه برای سرمایه‌گذاری‌های سهام، خرید های توکن، تلاش‌های مشارکتی، فناوری و توسعه تجارت استفاده می‌شود.

به سازندگان داخل اکوسیستم نیز پشتیبانی مداوم ارائه می‌شود و جان وو(John Wu)، رئیس آزمایشگاه آوا، اظهار داشت:
بلیزارد در یک لحظه مهم وارد جامعه آوالانچ می‌شود، جایی که هجوم کاربران و فعالیت مستلزم نوآوری مداوم در برنامه‌ها و موارد استفاده جدید در پلتفرم است.
آوالانچ ششمین شبکه بزرگ اثبات سهام با سرمایه سهام 14 میلیارد دلاری و 56 درصد از عرضه آن در حال حاضر استیک شده است.
از نظر DefiLlama، آوالانچ پنجمین شبکه بزرگ با ارزش کل قفل شده 8.5 میلیارد دلار است و TVL آن از 312 میلیون دلار در ماه آگوست(مرداد)، 2624 درصد افزایش یافته است.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با زرین سیگنال نمی باشد.

منبع:cointelegraph