جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

آژانس کنگره ایالات متحده گزینه های کلیدی برای سیاست گذاری بلاکچین ها را پیشنهاد می کند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • آژانس کنگره ایالات متحده گزینه های کلیدی برای سیاست گذاری بلاکچین ها را پیشنهاد می کند
US Congress Agency Suggests Key Policy Options For Blockchains 768x463 1 - آژانس کنگره ایالات متحده گزینه های کلیدی برای سیاست گذاری بلاکچین ها را پیشنهاد می کند

طبق درخواست کنگره ایالات متحده، دیوان محاسبات دولت ایالات متحده (GAO)، که یک سازمان تحقیقاتی، ارزیابی و حسابرسی کنگره می باشد، چهار گزینه سیاستی را ارائه کرده است که باید به سیاستگذاران در پیاده سازی محصولات فناوری بلاکچین کمک کند. این سیاست ها همچنین باید به بهبود فرصت ها و محدود کردن تعداد چالش های انجام این کار کمک کنند.

ارزیابی GAO که در 24 مارس (4 فروردین) منتشر شد، به پتانسیل فناوری بلاکچین برای بهبود انواع برنامه های کاربردی مالی و غیر مالی، علیرغم پتانسیل ایجاد چالش های جدید در حین تلاش برای حل مسائل بومی سیستم مالی سنتی اشاره کرده است. طبق این ارزیابی، “یک بلاکچین ممکن است سرعت ثبت عنوان را افزایش دهد و با ساده تر و قابل اعتمادتر کردن ثبت عنوان، هزینه بیمه عنوان را نیز کاهش دهد.”

به گفته GAO، چالش‌های مربوط به عدم قطعیت قانونی و نظارتی، و همچنین آربیتراژ نظارتی می‌تواند از طریق اجرای یک سیاست نظارتی برطرف شود. علاوه بر این، GAO همچنین آموزش سیاستگذاران در مورد مزایا و هزینه های ترکیب فناوری های مختلف بلاکچین را توصیه می کند.

گزینه سیاست باقی‌مانده که توسط GAO برای تسهیل فرآیند تصمیم‌گیری در اجرای جریان اصلی بلاکچین توصیه می‌شود، ایجاد استانداردهای شناخته‌شده بین‌المللی پیرامون قابلیت همکاری و امنیت داده‌های فناوری بلاکچین است. در حالی که سیاستگذارانی مانند آژانس‌های فدرال، کنگره، مؤسسات دانشگاهی و تحقیقاتی، دولت‌های ایالتی و محلی و صنعت های گسترده تر حق حفظ وضعیت موجود را دارند، چهار گزینه سیاستی ذکر شده در ارزیابی GAO می‌تواند به سیاست‌گذاران کمک کند تا به اجماع سریع‌تری در مورد چگونگی پیاده سازی فناوری های بلاکچین دست یابند.