آیا مدیرعامل جدید توییتر هم یک دوستدار دوج کوین است؟!

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

روز گذشته، ایلان ماسک، مالک توییتر، رسماً لیندا یاکارینو (Linda Yaccarino)، رئیس بخش تبلیغات NBCUniversal را به عنوان جایگزین خود برای مدیرعاملی توییتر اعلام کرد. همان‌طور که در اخبار قبلی رمزارز نیوز هم گزارش شد، یاکارینو یک مدیر باسابقه رسانه است که نزدیک به ۱۲ سال در NBCUniversal بوده و به روابط تنگاتنگش با بازاریابان و آژانس‌های تبلیغاتی مشهور است.
به دنبال انتشار این اخبار، سوالات بسیاری در مورد دیدگاه‌های یاکارینو در مورد مسائل مهمی که برای توییتر مطرح هستند، از جمله نقش بالقوه ارزهای دیجیتال در این پلتفرم در آینده، مطرح شد. اگرچه او ممکن است ارتباط چندانی با صنعت کریپتو نداشته باشد، اما جزییات پروفایل او در توییتر، اطلاعات امیدوارکننده‌ای به ما می‌دهد.
یاکارینو در حال حاضر تعداد زیادی از حساب‌های وابسته به دوج کوین و شیبا اینو در توییتر، از جمله حساب‌های اصلی هر دو رمزارز را دنبال می‌کند. وی همچنین چندین مشارکت‌کننده اصلی در جامعه دوج کوین، از جمله بیلی مارکوس (یکی از خالقان دوج کوین)، DogeDesigner، خالق MyDoge، یک کیف پول غیرحضانتی دوج کوین و Sir Doge of the Coin (یکی از تأثیرگذارترین حساب‌های دوج کوین در توییتر)، را دنبال می‌کند.
با این حال، یاکارینو هنوز به طور عمومی در مورد نقشی که دوج کوین و سایر ارزهای دیجیتال در توییتر، تحت رهبری او، ایفا خواهند کرد، اظهار نظر نکرده است. درحالی که مواضع یاکارینو در مورد ارتباط رمزارزها و توییتر نامشخص است، وی در گذشته به طور صریح از تلاش‌های ماسک برای پذیرش کدگذاری متن‌باز و شفافیت دیجیتال – اصول کلیدی جنبش کریپتو – حمایت کرده است.