ادوارد اسنودن توضیح می دهد که چرا به دوج کوین و شیبا اینو علاقه ای ندارد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • ادوارد اسنودن توضیح می دهد که چرا به دوج کوین و شیبا اینو علاقه ای ندارد

ادوارد اسنودن (Edward Snowden)، افشاگر مشهور، موضع خود را در مورد شیدایی سکه ای سگ در یک سری توئیت های اخیر روشن کرده است.

این کارشناس 38 ساله امنیت سایبری ادعا می کند که به دلیل شوخ طبعی ضعیف خود به رمزارزهایی مانند Dogecoin و Shiba Inu با بدبینی نگاه می کند.

او همچنین نگران این واقعیت است که بسیاری از خریداران ممکن است پول سگ را با یک سرمایه گذاری قانونی اشتباه بگیرند، که از نظر مالی به آنها آسیب می رساند.

با این حال، پیمانکار سابق آژانس امنیت ملی، که برنامه‌های نظارتی گسترده‌ای را که توسط دولت ایالات متحده انجام می‌شد، افشا کرده است، از بیلی مارکوس، یکی از بنیان‌گذاران دوج‌کوین، تمجید کرد و ادعا کرد که او “صدای مثبت” در جامعه رمزارها است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد که به افرادی که با سکه های سگ به عنوان یک شوخی بیهوده برخورد می کنند به جای اینکه بخواهند آن ها را چیزی جدی جلوه دهند، احترام می گذارد.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، اسنودن به پنج میلیون دنبال کننده خود در توئیتر هشدار داد، پول هایی را که به سختی به دست آورده اید را در شیبا اینو هدر ندهید، و این سخن اسنودن جامعه پرطرفدارترین سکه میم سال را به هم ریخته است. قابل توجه است که شیبا از زمان توئیت اسنودن تقریباً 35 درصد کاهش یافته است.

“سکه های بی مصرف متمرکز”

اسنودن بدون نام بردن از افراد، سرمایه‌دارانی را هدف قرار داد که در مورد بیت‌کوین چیزهای منفی می‌نویسند و در عین حال “کوین‌های بی مصرف متمرکز” را تبلیغ می‌کنند که این سرمایه گذاری های خطرپذیر‌ سهم بزرگی در آن دارند.

او همچنین اشاره کرد که سرورهایی که از آن ها برای افشای اطلاعات بسیار محرمانه به روزنامه نگاران استفاده می کرد، با کمک بزرگ ترین ارز رمزنگاری شده پرداخت شده است.

با این حال، پیمانکار فرعی سابق سیا تأکید کرد که او یک ماکسیمالیست بیت کوین نیست.

اسنودن در مورد حمایت وی از Zcash، یک رمزارز متمرکز بر ناشناس بودن که اخیراً به اثبات سهام تبدیل شده است، گفت که به مشکل حریم خصوصی بسیار بزرگ بیت کوین رسیدگی کرده است.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با زرین سیگنال نمی باشد.

منبع: U.today