ارائه خدمات رمزارزی توسط پلتفرم کارگزاری برزیلی ریکو از سال آینده

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • ارائه خدمات رمزارزی توسط پلتفرم کارگزاری برزیلی ریکو از سال آینده
55 - ارائه خدمات رمزارزی توسط پلتفرم کارگزاری برزیلی ریکو از سال آینده

شرکت ها و بانک های برزیلی برای اینکه تحت یک شرکت واحد، بتوانند یک بسته کامل سرمایه گذاری برای مشتریان خود ارائه کنند، خدمات مربوط به رمزارزها را نیز به مجموعه سرویس های خود اضافه می کنند. یک شرکت کارگزاری برزیلی بنام ریکو (Rico)، اعلام کرده است که محدوده عملیات خود را گسترش می دهد تا شامل خدمات جدید از جمله رمزارزها نیز بشود.

این شرکت به خبرگزتری Neofeed گفت که قصد دارد برای سال آینده یک صرافی رمزارزی را بر روی پلتفرم خود راه اندازی کند و همچنین وارد دنیای بیمه نیز شود. به همین ترتیب، این شرکت انتظار دارد تا پایان سال جاری یک حساب دیجیتال با کارت مرتبط راه اندازی کند. این محصولات توسط Banco XP اجرا می شده و از طریق برند ریکو مدیریت می شوند. این شرکت انتظار دارد این محصولات پس از عرضه برای 50 درصد مشتریان در دسترس باشند.

تمرکز بر قابلیت دسترسی برای سرمایه گذاران جوان
در حالی که سایر رقبای این بانک بر روی سرمایه گذاران نهادی و حساب های سرمایه گذاری بزرگ تمرکز می کنند، ریکو بر روی فعالان جوان در این زمینه تمرکز خواهد کرد که درآمد آنها حدود 1000 دلار است. پدرو کانلاس (Pedro Canellas) از ریکو درباره این علاقه به این سرمایه گذارانی که اغلب نادیده گرفته شده اند، اظهار داشت:

«ما می خواهیم به مشتریان کمک کنیم تا مخارج سالمی داشته باشند تا بتوانند پس انداز، سرمایه گذاری و بعداً سرمایه گذار بزرگ شوند. قرار است توجهمان را به بخشی از جمعیت معطوف کنیم که کمتر کسی به آن نگاه می کند.»