جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ارزش شرکت تجاری کریپتو امبر پس از سرمایه گذاری بزرگ سنگاپور به 3 میلیارد دلار رسید

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • ارزش شرکت تجاری کریپتو امبر پس از سرمایه گذاری بزرگ سنگاپور به 3 میلیارد دلار رسید
b7f04432e0eaac077d845f089cd25fd9 - ارزش شرکت تجاری کریپتو امبر پس از سرمایه گذاری بزرگ سنگاپور به 3 میلیارد دلار رسید

ارائه‌دهنده خدمات مالی کریپتو، امبر( Amber)، پس از یک سری سرمایه‌گذاری که توسط شرکت سرمایه‌گذاری دولتی سنگاپور Temasek Holdings رهبری می‌شود، به ارزش 3 میلیارد دلار رسیده است.
همانطور که در اطلاعیه 21 فوریه(2 اسفند) فاش شد، گروه آمبر توانست 200 میلیون دلار در سرمایه گذاری سری +B خود جمع آوری کند. سایر شرکت کنندگان شامل Sequoia China، Pantera Capital، Tiger Global Management، Tru Arrow Partners و Coinbase Ventures بودند.
امبر اکنون ارزش خود را از ژوئن گذشته(خرداد 1400) که سری سرمایه گذاری B آن به ارزش 1 میلیارد دلار رسید، سه برابر افزایش داده است. این شرکت که توسط تریدرهای سابق مورگان استنلی در هنگ کنگ تاسیس شد، در حال حاضر دارایی 5 میلیارد دلاری تحت مدیریت دارد.
این شرکت اعلام کرد که قصد دارد از این سرمایه‌گذاری جدید برای ایجاد «استخدام کلیدی برای حمایت از کسب‌وکار نهادی ما در اروپا و قاره آمریکا» و گسترش دسترسی جهانی به پلتفرم سرمایه‌گذاری رمزارزی مبتنی بر موبایل WhaleFin خود در سمت مصرف‌کننده استفاده کند.
در همین اطلاعیه، استیون جی، شریک سکویا چین گفت:
گروه امبر به سرمایه گذاران نهادی و تجاری کمک می کند تا در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند. تا به امروز، بیش از 1 تریلیون دلار در حجم معاملات تجمعی داشته است.

رشد گروه امبر هم با افزایش میزان سرمایه دریافتی و هم تعداد کل دارایی های آن مشهود است. در 1 فوریه(12 بهمن)، پلتفرم معاملاتی رمزارز مستقر در ژاپن، DeCurret، عملیات رمزارزی خود را پس از اعلام برنامه‌هایی برای انجام این کاربه Amber Group فروخت.
سنگاپور یکی از دوستانه ترین بازارها برای سرمایه گذاران کریپتو در منطقه بوده است. بر اساس گزارش اخیر KPMG، ایالت-شهر در سال 2021 شاهد 1.48 میلیارد دلار سرمایه گذاری در حوزه رمزارزی بوده است. این میزان نسبت به سال 2020(1399)میزان 10 برابر افزایش یافته است. با این حال، از 180 شرکتی که درخواست مجوز برای فعالیت یک تجارت رمزارزی در آنجا داده اند، تنها پنج شرکت دریافت کرده اند.