جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ارزهای رمزنگاری شده در اوکراین با اختلاف قیمت زیادی به فروش می رسند!

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • ارزهای رمزنگاری شده در اوکراین با اختلاف قیمت زیادی به فروش می رسند!

پس از تهاجم نیروهای روسی به اوکراین، درگیری ها در این کشور همچنان ادامه دارد. سازمان ملل متحد تخمین می زند که حدود 100000 شهروند اوکراینی طی 24 ساعت گذشته از کشور فرار کرده اند.

دو روز پیش، بانک ملی اوکراین (NBU) محدودیت سقف برداشت روزانه 100000 گریونا (3350 دلار) را در سراسر کشور اعمال کرد. بلافاصله پس از اعمال محدودیت برداشت نقدی، صرافی ارزهای رمزنگاری شده Kuna روز پنجشنبه شاهد افزایش حجم معاملات 3.5 میلیون دلاری بود. به دنبال این تغییر، حجم معاملات اکثر جفت های معاملاتی گریونا (UAH)  در این صرافی از 1.4 میلیون دلار به بالاترین رقم تاریخی خود یعنی 4.8 میلیون دلار جهش کرد.

طبق اعلام این صرافی، در حال حاضر رمزارزهایی مثل بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و تتر (USDT) در صرافی Kuna با اختلاف قیمت فاحشی به فروش می رسند. برای مثال، تتر در زمان نگارش این مطلب، با قیمت 1.08 دلار به ازای هر واحد مبادله می شود. این درحالی است که خارج از اوکراین، تتر (USDT) با قیمت 0.99 دلار فروخته می شود. قیمت اتریوم در حال حاضر در Kuna حدود 2982.83 دلار در هر واحد است، در حالی که ETH خارج از اوکراین با قیمت 2770 دلار معامله می شود.

بیت کوین (BTC) نیز در صورت مبادله با جفت گریونا (UAH) به قیمت 42106 دلار فروخته می شود که اختلاف قیمت 3124 دلاری نسبت به قیمت اصلی را نشان می دهد.