از دیدگاه Wells Fargo رمزارزها وارد “فاز فوق العاده پذیرش” شده اند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

wells fargo - از دیدگاه Wells Fargo رمزارزها وارد "فاز فوق العاده پذیرش" شده اند

موسسه سرمایه گذاری Wells Fargo این هفته گزارش ویژه ای با عنوان “درک رمزارزها” منتشر کرده است. این گزارش تلاش می‌کند پاسخ دهد که آیا برای سرمایه‌گذاری در رمزارزها «خیلی زود یا خیلی دیر» است.

تیم ولز فارگو توضیح داد:

“ما معتقدیم که ارزهای رمزنگاری شده امروزه سرمایه گذاری های قابل قبولی هستند، حتی اگر در مراحل اولیه تکامل سرمایه گذاری خود باقی بمانند.” آن ها افزودند: “ما در حال حاضر بسترهای خصوصی با مدیریت حرفه ای را توصیه می کنیم، زیرا چشم انداز سرمایه گذاری هنوز در حال بلوغ است.”

این تیم تحقیقاتی ادامه داد: “ما رمزارزها را در مراحل اولیه سرمایه‌گذاری می‌بینیم، به همین دلیل است که بر آموزش سرمایه‌گذاران تاکید کرده‌ایم. محور دیدگاه ما از نرخ پذیرش جهانی این دارایی های دیجیتال ناشی می شود که به سرعت شتاب گرفته است. آن ها خاطرنشان کردند: “رمزارزها از الگوی پذیرش مشابه دیگر فناوری‌های پیشرفته جدید مانند اینترنت پیروی می‌کنند.”

تحلیلگران ولز فارگو تکرار کردند: “خطاب به سرمایه‌گذاران امروزی که تلاش می‌کنند بفهمند آیا ما برای سرمایه‌گذاری در رمزارزها زود یا دیر اقدام کرده ایم، نگاه به سرمایه‌گذاری فناوری در اواسط تا اواخر دهه 1990 (1373) معقول به نظر می‌رسد.” آن ها افزودند:

در آن زمان، اینترنت به مرحله پذیرش رسید و هرگز پسرفتی نداشت. به نظر می رسد که رمزارزها امروز در مرحله مشابهی قرار دارند. ما امیدواریم که وضوح نظارتی بیشتر در سال 2022 گزینه های سرمایه گذاری با کیفیت بالاتری را به همراه داشته باشد.

با این وجود، این شرکت توصیه کرد: “امروز گزینه‌های سرمایه‌گذاری در رمزارزها هنوز در حال بلوغ هستند و ما به صبر توصیه می‌کنیم. در حال حاضر، ما پیشنهاد می‌کنیم فقط شرکت های خصوصی با مدیریت حرفه‌ای را در نظر بگیرید.” ولز فارگو در آگوست سال گذشته (مرداد) شروع به ارائه سرمایه‌گذاری‌های رمزنگاری به مشتریان کرد. این شرکت همچنین برای صندوق بیت کوین (ETF) به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) درخواست داده است.