از نظر بنجامین کاون، شاخص آنچین نشان می دهد در کف قیمتی بیت کوین هستیم

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

Screenshot 2022 09 11 125806 - از نظر بنجامین کاون، شاخص آنچین نشان می دهد در کف قیمتی بیت کوین هستیم

بنجامین کاون (Benjamin Cowen)، تحلیلگر معروف رمزارزها می‌ گوید: یک شاخص آنچین که از نظر تاریخی قابل اعتماد می باشد، نشان می‌ دهد که به کف قیمتی بیت کوین رسیده ایم، یا در غیر اینصورت به آن بسیار نزدیک هستیم.

وی در مصاحبه ای جدید با کیتکو نیوز، درمورد نمودار تعداد بیت کوین های در سود و زیان صحبت کرد، این نمودار نشان می دهد چند درصد از سکه های بیت کوین که تحت اختیار هولدرها هستند، در سود یا زیان می باشند. این تحلیلگر محبوب می گوید: از لحاظ تاریخی وضعیت نمودار تعداد کوین های در سود و زیان برای بیت کوین، با سقف ها و کف های بلندمدت قیمت همزمان بوده است.

کاون همچنین می‌ گوید که اگر بیت کوین شاهد یک سقوط دیگری باشد، قطعیت این شاخص برای اینکه در کف قیمتی هستیم، بیشتر می شود. یکی از نمودارهایی که به نظر من جالب‌ ترین نمودار هست، نموداری مانند تعداد کوین های در سود و زیان می باشد. یکی از نکات جالب در مورد این نمودار این است که از نظر تاریخی، بیت کوین به کف قیمتی نمی رسد مگر اینکه در این نمودار کراس انجام شود.

 

Screenshot 2022 09 11 125739 300x150 - از نظر بنجامین کاون، شاخص آنچین نشان می دهد در کف قیمتی بیت کوین هستیم

 

روز گذشته برای اولین بار از زمان آغاز این چرخه قیمتی، یک کراس در این نمودار به وقوع پیوست. همیشه کف قیمتی بعد از کراس آنها رخ می دهد. بنابراین به نظر من این نشان‌ دهنده‌ این است که اگر ما یک لگ دیگر پایین برویم، شواهدی که می تواند پایین ترین نقطه را نشان دهند، زیاد است.