از نظر صرافی Bitstamp، علاقه به رمزارزها درمیان مشتریان سازمانی افزایش یافته است

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • از نظر صرافی Bitstamp، علاقه به رمزارزها درمیان مشتریان سازمانی افزایش یافته است
bitstamp1 - از نظر صرافی Bitstamp، علاقه به رمزارزها درمیان مشتریان سازمانی افزایش یافته است

مدیرعامل صرافی Bitstamp، ژان باپتیست گرافتیو (Jean-Baptiste Graftieaux)، دیدگاه خود را در مورد مقررات رمزارزها در مصاحبه ای با Business2community که دوشنبه منتشر شد، به اشتراک گذاشته است.

او در مورد فعالیت های این صرافی در مدت زمان زمستان رمزارزها صحبت کرده و توضیح داد که بیت استمپ “یک پروسه دریافت مجوز در 10 منطقه در حال پیشرفت در سطح جهانی” را آغاز کرده است.

این مدیر اجرایی اضافه کرد که صرافی رمزارزی وی ردپای قانونی خود را در چند فصل آینده افزایش خواهد داد تا “در شرایطی مطمئن برای فعالیت کامل در روند صعودی بعدی قرار گیرد. چرا که ما شاهد ورود قوی موسسات نهادی به رمزارزها هستیم.” و توضیح داد:

“بسیاری از شرکت‌ های نهادی به دنبال این هستند که اولین حرکت خود را به سمت رمزارزها انجام دهند، علاقه زیادی به رمزارزها از سوی مشتریان سازمانی ما وجود دارد.”

مدیر عامل به بحث در مورد مقررات رمزارزها در اروپا نیز پرداخت. او گفت: “آنچه امروز تجربه می کنیم در اروپا خیلی هوشمندانه نیست.”

به عنوان مثال، او توضیح داد: یک ارائه‌ دهنده خدمات رمزارزی که می‌ خواهد در اروپا فعالیت کند، باید در هر کشور جداگانه به عنوان ارائه‌ دهنده خدمات دارایی مجازی (VASP) مجوز دریافت کند. رئیس بیت استمپ با تاکید بر اینکه “هر کشوری الزامات خاص خود را دارد” خاطرنشان کرد:

“بنابراین با آمدن MiCA در 18 تا 24 ماه آینده، این یک تغییر اساسی در فعالیت شرکت های رمزارزی خواهد بود، زیرا شرایط فعالیت یکسانی وجود خواهد داشت.”