استخراج کننده بیتکوین PrimeBlock از طریق ادغام 1.25 میلیارد دلاری عمومی می شود

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • استخراج کننده بیتکوین PrimeBlock از طریق ادغام 1.25 میلیارد دلاری عمومی می شود
1x 1 - استخراج کننده بیتکوین PrimeBlock از طریق ادغام 1.25 میلیارد دلاری عمومی می شود

طبق گزارش ها، استارتاپ استخراج و زیرساخت ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده – Prime Blockchain Inc. (PrimeBlock) – به یک شرکت سهامی عام تبدیل خواهد شد. این سازمان قصد دارد با یک شرکت چک سفید در یک معامله 1.25 میلیارد دلاری شامل بدهی، ادغام شود.

بر اساس پوشش اخیر رویترز، شرکت استخراج بیت کوین – PrimeBlock – به زودی تجارت خود را به عنوان یک شرکت سهامی عام در نزدک پس از تأمین مالی 300 میلیون دلاری از یک شرکت وابسته به Cantor Fitzerald & Co آغاز خواهد کرد.

برای عمومی شدن، PrimeBlock با 10X Capital Venture Acquisition Corp II (VCXA.O) ادغام خواهد شد. انتظار می رود این قرارداد 1.25 میلیارد دلاری تا نیمه دوم سال 2022 تکمیل شود.

رئیس این نهاد ترکیبی، مدیر اجرایی پرایم بلاک – Gaurav Budhrani خواهد بود.

قصد این شرکت برای ورود به نزدک از طریق ادغام SPAC (شرکت‌های اکتساب با هدف ویژه) در زمانی است که SEC ایالات متحده قوانین جدیدی را برای چنین تلاش‌هایی معرفی کرد. سازمان دیده بان از سازمان ها خواسته است که جزئیات بیشتری در مورد غرامت، حامیان مالی، تضاد منافع و غیره ارائه دهند.

PrimeBlock تنها شرکت استخراج بیت کوین نخواهد بود که در بازار آنلاین جهانی فهرست شده است.

در پایان سال 2021، TeraWulf – یکی دیگر از استخراج کنندگان مستقر در آمریکا – از طریق ادغام تجاری با شرکت فناوری IKONICS Corporation، به فهرست شدن در چشم داشت.

برخی از غول‌های این حوزه، مانند Marathon Digital و Riot Blockchain، سهام خود را برای معامله عمومی فهرست کرده‌اند.

اولی تحت نماد علامت “MARA” معامله می شود و قیمت هر سهم در حدود 28 دلار (در سطوح قیمت فعلی) در نوسان است. Riot Blockchain (“RIOT”) تقریباً 20 دلار معامله می شود