استرالیا طی مقاله مشاوره ای، به دنبال ارائه ویژگی های رمزارزهای خاص می باشد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • استرالیا طی مقاله مشاوره ای، به دنبال ارائه ویژگی های رمزارزهای خاص می باشد
Screenshot 2022 08 22 at 11 34 19 16191434441352844133442.webp WEBP Image 1200 × 675 pixels — Scaled 95 - استرالیا طی مقاله مشاوره ای، به دنبال ارائه ویژگی های رمزارزهای خاص می باشد

به گفته نخست وزیر استرالیا، آنتونی آلبانیز (Anthony Albanese)، این کشور قرار است اولین کشوری باشد که فرآیند mapping (مپینگ مروری است که به دنبال شناسایی پیوستگی ها است نه نتایج. مپینگ بر ویژگی هایی مانند محل انجام فعالیت، محل تامین بودجه و منابع رسانه هایی که موضوعی در آن ارائه شده، تمرکز می کند.) رمزارزها را انجام می دهد.

فرآیند مپینگ توکن شامل تعریف ویژگی‌ های رمزارزهای خاص، از جمله میم کوین های محبوب مانند Dogecoin است.

بر اساس نظرسنجی منتشر شده در ماه دسامبر (آذر 1400)، بایننس کوین، دوج کوین، شیبا اینو و اتریوم از جمله سکه های محبوب در استرالیا بودند. از این رو دولت قرار است در آینده نزدیک یک مقاله مشاوره ای در مورد دارایی های دیجیتال معرفی کند.

جیم چالمرز (Jim Chalmers)، خزانه‌دار استرالیا، اذعان کرد که عمدتاً بازار رمزارزها در این کشور کنترل نشده است. از این رو، توسعه مکانیسم هایی که حمایت از سرمایه گذاران را بهبود بخشد ضروری است. چالمرز می گوید که دولت بر شفاف سازی قوانین برای متولیان شخص ثالث تمرکز خواهد کرد.

در اوایل ماه جاری نیز، بانک مرکزی استرالیا (RBA)، از راه اندازی یک پروژه تحقیقاتی با تمرکز بر ارز دیجیتال بانک مرکزی خبر داده است.