استقبال بوسان کره جنوبی از FTX برای ایجاد صرافی رمزارزی و مشاغل بلاک چینی

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • استقبال بوسان کره جنوبی از FTX برای ایجاد صرافی رمزارزی و مشاغل بلاک چینی
Screenshot 2022 08 31 124046 - استقبال بوسان کره جنوبی از FTX برای ایجاد صرافی رمزارزی و مشاغل بلاک چینی

بر اساس گزارش صبح روز سه‌ شنبه که توسط دپارتمان متروپولیتن سیتی بوسان کره جنوبی پخش شد، این شهر قراردادی را با صرافی رمزارزی FTX برای توسعه کسب و کارهای مبتنی بر بلاک چین در ماه های آینده امضا کرده است. این حرکت در راستای گسترش برنامه‌ های این شهر برای تبدیل شدن به یک مرکز جهانی امور مالی و بلاک چین  است. بوسان و FTX برای توسعه و ترویج مشاغل مختلف مبتنی بر بلاک چین و ایجاد صرافی رمزارزی بوسان، با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

FTX آموزش های تخصصی بلاک چین را با همکاری دانشگاه های بومی بوسان، توسعه و ترویج می دهد و پروژه هایی را در منطقه آزاد ویژه بلاک چین بوسان راه اندازی می کند.

همانطور که گزارش شده است، بوسان قبلاً از صرافی رمزارزی بایننس نیز برای ساخت محصولات تخصصی بلاک چین و توسعه صرافی دارایی دیجیتال بوسان استقبال کرده بود. شهردار پارک هیونگ جون (Park Hyung-jun)، گفت که در تلاش برای تبدیل بوسان به هاب بلاک چین «بدون وقفه تلاش خواهد کرد». او گفت: “با این توافق، ما به ایجاد صرافی دارایی دیجیتال بوسان و روشن شدن موتور رشد برای اقتصاد محلی کمک خواهیم کرد.”

این منطقه ویژه چندین محصول و اپلیکیشن مبتنی بر بلاک چین را برای استفاده عموم ساخته است. این خدمات شامل B Pass، یک سرویس شناسایی مبتنی بر بلاک چین، کوپن دیجیتالی بوسان، یک سرویس تقویت گردش ارز محلی بر اساس دفتر کل دیجیتال آن، گزارش ایمنی شهروندی و B-Fresh، یک سرویس لجستیکی غذاهای دریایی است.