اطلاعیه جدید صرافی کوینکس در مورد زمان از سرگیری برداشت‌ها

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

صرافی کوینکس (CoinEx) در اطلاعیه جدیدی زمان از سرگیری برداشت‌ها را اعلام کرد. این صرافی در یک رشته توییت مواردی را در ارتباط با این موضوع توضیح داد که قرار است طی ۷ روز به تدریج خدمات برداشت‌ها را ارائه کند. کوینکس ضمنا تاکید کرد که هرگونه پیام در مورد آغاز برداشت‌ها در حال حاضر جعلی و به قصد کلاهبرداری است و کاربران باید به شدت در مورد حملات فیشینگ مراقب باشند.

صرافی کوینکس که چند روزی است کیف پول‌های گرم آن هک شده و بر اساس آخرین اطلاعات، حدود ۷۰ میلیون دلار از دارایی‌های آن سرقت شده است، پس از انجام اقدامات لازم و اطمینان از امنیت سیستم جدید کیف پول‌های خود اطلاعیه‌ای را به صورت یک رشته توییت در پلتفرم اکس (توییتر) به اشتراک گذاشت.

این صرافی در ابتدای این رشته توییت هشداری را در ارتباط با ادعاهایی پیرامون از سر گرفته شدن برداشت‌ها صادر کرد:

هرگونه ادعایی مبنی بر اینکه CoinEx خدمات برداشت را از سر گرفته است، نادرست و مرتبط با کلاهبرداری است. لطفا چنین پیام‌هایی را به ما گزارش داده و با آنها ارتباط برقرار نکنید.

در ادامه، این صرافی در یک رشته توییت اعلام کرد:

۱- امروز، ما ۵۰٪ از بازسازی سیستم کیف پول خود را با موفقیت به پایان رساندیم.

۲- ما استراتژی خود را برای از سرگیری برداشت‌ها نهایی کرده و قرار است به تدریج این خدمات را ظرف ۷ روز کاری از سر بگیریم. پیش از فعال‌سازی مجدد قابلیت برداشت، اطمینان از امنیت ۱۰۰٪ دارایی‌ها اولویت اصلی ما است.

۳- برای برخی ارزهای دیجیتال خاص با عرضه در گردش کم، به دلیل چالش‌های خرید در بازار، در حال طراحی یک استراتژی جبران خسارت هستیم.

۴- ما به طور کامل ناراحتی کاربران و عدم اطمینانی را که تجربه کرده و در این مدت انتظار کشیده‌اند درک می‌کنیم. با این حال، اولویت اصلی ما این است که اطمینان حاصل کنیم سیستم کیف پول جدید ما بالاترین سطح امنیت را ارائه می‌دهد. ممنون که کنار ما هستید.

در پایان، ما می‌خواهیم با نهایت شفافیت تکرار کنیم:

دارایی‌های کاربران کوینکس ۱۰۰٪ امن است و کاملا دست نخورده باقی می‌ماند.