اعلام جدایی مدیر عامل شرکت Alameda از این صرافی رمزارزی

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

image 2021 12 06 175321 - اعلام جدایی مدیر عامل شرکت Alameda از این صرافی رمزارزی

سام ترابوکو (Sam Trabucco)، یکی از مدیران اجرایی شرکت Alameda Research، در توییتر اعلام کرد که از سمت خود کناره گیری می کند. اما ترابوکو می گوید که وی در نقش مشاور غیر اجرایی در این شرکت باقی خواهد ماند. مدیر عامل بعدی این شرکت تجاری، کارولین الیسون (Caroline Ellison) خواهد بود. او از ماه اکتبر 2021 (مهر 1400) به عنوان مدیرعامل این شرکت رمزارزی منصوب شده است. الیسون در اوایل سال 2018 (اواخر 1396) به عنوان یک معامله گر به این شرکت پیوسته است.

ترابوکو ادعا می کند که وی “به تدریج” نقش خود را در آلامدا کاهش داده است. زیرا در حال حاضر نمی تواند زمان کافی را برای کار اختصاص دهد. او می افزاید که به نقطه ای از زندگی خود رسیده است که اکنون می خواهد “موارد دیگر” را در اولویت قرار دهد. البته ترابوکو با دور شدن از محل کار، بر سفر و استراحت متمرکز نخواهد بود.

این معامله گر مشهور، تاکید کرده است که خود را به طور کامل از رمزارزها جدا نخواهد کرد. او گفت: «به احتمال زیاد فعلا تا حدودی در فضای رمزارزها خواهم بود.» در حالی که ترابوکو ادعا می‌ کند که هیچ پروژه رمزارزی جدیدی ندارد، ولی وی در عین حال می‌ گوید که هیچ پیشنهاد جدیدی را رد نمی‌ کند.

آلامدا که روزانه میلیاردها دلار رمزارز معامله می کند، توسط غول رمزارزها، سام بنکمن-فرید در نوامبر 2017 (آبان 1396) تاسیس شد. او در اکتبر گذشته، کنترل این شرکت برجسته معاملات رمزارزی را به ترابوکو و الیسون سپرد تا خودش بتواند بر روی FTX تمرکز کند.