اعلام همکاری گوگل کلود و شبکه فلر! روند قیمت FLR صعودی می‌شود؟

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

گوگل کلود (Google Cloud) با پیوستن به فلر (Flare)، به عنوان یک اعتبارسنج این شبکه و ارائه‌دهنده زیرساخت‌، وارد صنعت زیرساخت‌های بلاکچین می‌شود.

این امر می‌تواند باعث افزایش قیمت توکن بومی فلر، یعنی FLR ‌شود. فلر که به‌عنوان “بلاکچینی برای داده‌ها” توصیف می‌شود، در تلاش برای بهبود روش دسترسی توسعه‌دهندگان به داده‌های غیرمتمرکز از طریق سیستم اوراکل (Oracle) خود است.

گوگل کلود نیز اکنون یکی از صدها سازمانی است که برای دستیابی به این هدف، به فلر کمک می‎‌کند. علاوه بر اعتبارسنجی تراکنش‌ها در بلاکچین فلر، گوگل کلود به مجموعه زمانی اوراکل فلر (FTSO) نیز کمک خواهد کرد.

اوراکل، رابطی است که شبکه‌های بلاکچین را به منابع داده خارجی متصل می‌کند و قراردادهای هوشمند را قادر می‌سازد تا بر اساس داده‌ها و رویدادهای دنیای واقعی، با یکدیگر تعامل داشته باشند و اجرا شوند.

سیستم اوراکل همچنین عملکرد بلاکچین‌ها را گسترش داده و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا با اطلاعات خارج از شبکه بومی خود یکپارچه شوند و به آن‌ها پاسخ دهند.

این امر، دامنه و کاربردهای عملی فناوری بلاکچین را گسترش می‌دهد. در همین راستا، هدف FTSO اطمینان از ارائه داده‌های با کیفیت بالا و غیرمتمرکز است.

هوگو فیلیون، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل فلر، اشتیاق خود نسبت به اضافه شدن گوگل کلود به شبکه خود را ابراز کرد و بر اهمیت داده‌های غیرمتمرکز در جهت تکامل پلتفرم‌های قرارداد هوشمند و این‌که چگونه مشارکت گوگل کلود به ایجاد یک اکوسیستم قوی‌تر کمک می‌کند، تأکید کرد.

جیمز ترومنز، رئیس وب۳ (Web۳) در گوگل کلود نیز بر نقش حیاتی دسترسی به داده‌های مقیاس‌پذیر در گسترش موارد استفاده از بلاکچین و پذیرش جهانی آن تأکید کرد.

پس از اعلام این خبر، ارزش بازار FLR به بیش از ۷۰۰ میلیون دلار افزایش یافت و قیمت هر توکن آن نیز بیش از ۲۰ درصد رشد کرد. در حال حاضر، FLR در محدوده قیمتی ۰.۰۲۰ دلار معامله می‌شود.