افزایش نرخ هش ریت شرکت آرگو به لطف تراشه های جدید استخراج اینتل

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

HBR46U7CYZBKHJ7XV6PJ6EMF5Y - افزایش نرخ هش ریت شرکت آرگو به لطف تراشه های جدید استخراج اینتل

شرکت استخراج کننده بیت کوین Argo Blockchain، میزان هش ریت سال 2022 خود را که عمدتاً توسط ریگ های استخراج که از تراشه های جدید اینتل استفاده می شود، به 5.5 اگزاهش بر ثانیه (EH/s) افزایش داده که تقریباً 50 درصد افزایش نسبت به هشت ریت قبلی 3.7 اگزاهش بر ثانیه است.

مدیرعامل پیتر وال (Peter Wall) در بیانیه ای گفت: با توجه به اینکه انتظار می‌رود عملیات استخراج ما در هلیوس در ماه می (اردیبهشت) آغاز شود، همراه با توسعه دستگاه های استخراج سفارشی با استفاده از نسل بعدی تراشه‌های ASIC Blockscale اینتل، آرگو موقعیت خوبی برای ادامه رشد خود با تمرکز بر تحویل شرکت به سهامداران خود دارد.

در 4 آوریل (15 فروردین)، غول تراشه سازی جهان، اینتل، تراشه استخراج بیت کوین نسل دوم خود را به نام “Intel Blockscale ASIC” راه اندازی کرد که به ماینرها ریگ های استخراج کارآمدتری نسبت به اکثر مدل های موجود در بازار ارائه می دهد. استخراج کنندگان بیت کوین Argo Blockchain، Hive Blockchain و Griid Infrastructure و همچنین شرکت بلاک (Square سابق)، جزو اولین مشتریانی خواهند بود که ASIC جدید اینتل بلاک اسکیل را دریافت خواهند کرد.

این شرکت ماینینگ همچنین گفت که انتظار می‌رود ۲۰۰ مگاوات اولیه از ظرفیت ۸۰۰ مگاوات آن برای پروژه‌های هلیوس در کشور دیکنز، در ماه می استفاده شود. انتظار می‌رود میزان سرمایه اضافی مورد نیاز برای تکمیل فاز اول بین 125 تا 135 میلیون دلار باشد که عمدتاً از طریق وام و درآمد حاصل از فروش بخشی از بیتکوین های استخراج شده در هر ماه تأمین می‌شود.

پس از سال 2022، آرگو انتظار دارد که با راه اندازی ظرفیت 600 مگاواتی اضافی در تاسیسات هلیوس، نرخ هش خود را در چند سال آینده به بیش از 20 EH/s افزایش دهد.