افزایش کیف‌پول‌های جدید کاردانو! آیا زمان مناسبی برای سرمایه‌گذاری روی ADA است؟

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • افزایش کیف‌پول‌های جدید کاردانو! آیا زمان مناسبی برای سرمایه‌گذاری روی ADA است؟

تعداد کیف پول‌های جدید کاردانو (ADA) در چند روز گذشته به طور قابل‌توجهی افزایش یافته که نشان‌دهنده افزایش علاقه و اعتماد به پتانسیل این ارز دیجیتال است.

طبق گزارش‌ها، علی‌رغم نوسانات بازار، تعداد کل کیف پول‌های ADA به ۴.۶ میلیون نزدیک شده است.بر اساس داده‌های جدید، تعداد کیف پول‌های جدید کاردانو از ۱۷۰۶ در ۲۲ فوریه به ۳۲۱۹ در ۲۴ فوریه افزایش یافته است.

این رشد در حالی رخ داده که در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت ADA با ۱.۶ درصد افزایش نسبت به دلار و ۱.۴ درصد افزایش نسبت به بیت کوین، در محدوده ۰.۵۸۶۱ دلار قرار دارد.

افزایش اخیر تعداد کیف پول‌های جدید کاردانو امیدوارکننده است، اما مهم است که این رشد را در چهارچوب روندهای گسترده‌تر شبکه کاردانو در نظر گرفت. قابل توجه است که ایجاد روزانه کیف پول‌های جدید همچنان به اوج خود در ۲ فوریه که شبکه شاهد ثبت ۵۴۱۴ کیف پول جدید در یک روز بود، نمی‌رسد.

بر اساس داده‌های پلتفرم IntoTheBlock، در ۳۰ روز گذشته، تعداد کیف پول‌هایی که بین ۰ تا ۱۰ کاردانو نگهداری می‌کنند، ۱.۰۶ درصد افزایش یافته است. این امر نشان‌دهنده افزایش سرمایه‌گذاران خرد یا تازه‌واردان به اکوسیستم کاردانو است.

در طرف مقابل، کیف پول‌هایی که دارایی آنها بین ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ کاردانو است، شاهد کاهش ۰.۵۴ درصدی تعداد خود بوده‌اند. جالب اینجاست که تعداد سرمایه‌گذاران بزرگتر، به ویژه آن‌هایی که بین ۱ تا ۱۰ میلیون ADA نگهداری می‌کنند، ۱.۰۱ درصد افزایش یافته است.

موضوع قابل توجه‌تر این است که تعداد صاحبان ۱۰ تا ۱۰۰ میلیون آدا نیز افزایش ۲.۱۴ درصدی را تجربه کرده‌ است.

توزیع کیف‌پول‌ها نشان‌دهنده متنوع شدن پایگاه سرمایه‌گذاران است و نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران خرد و کلان، هر دو در حال سرمایه‌گذاری روی ADA هستند و موقعیت خود را با توجه به تحولات بازار، تنظیم می‌کنند.