امضای قرارداد همکاری Blockchain.com با ستاره دالاس کاوبویز برای تبلیغات این شرکت

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • امضای قرارداد همکاری Blockchain.com با ستاره دالاس کاوبویز برای تبلیغات این شرکت
Screenshot 2022 08 24 at 09 02 53 prescottslights 1.webp WEBP Image 1280 × 720 pixels — Scaled 89 - امضای قرارداد همکاری Blockchain.com با ستاره دالاس کاوبویز برای تبلیغات این شرکت

بر اساس اطلاعیه ای که روز سه شنبه منتشر شد، پلتفرم Blockchain.com با بازیکن ستاره تیم فوتبال دالاس کاوبویز (کابوی های دالاس) از لیگ برتر فوتبال آمریکایی (NFL) همکاری می کند. داک پرسکات (Dak Prescott)، یک بازیکن شناخته شده NFL است. قرار بود پرسکات یک کوارتربک ذخیره برای تونی رومو، استارتر کابوی ها باشد، اما زمانی که کوارتربک اصلی، رومو مصدوم شد، پرسکات جای او را گرفت. عملکرد او در زمین، باعث موفقیت کابوی ها در یک فصل شد و پرسکات عنوان “بهترین بازیکن تهاجمی سال NFL” را دریافت کرده است.

 

Screenshot 2022 08 24 at 09 02 45 presccc.webp WEBP Image 1280 × 720 pixels — Scaled 89 300x169 - امضای قرارداد همکاری Blockchain.com با ستاره دالاس کاوبویز برای تبلیغات این شرکت

 

شرکت رمزارزی Blockchain.com قبلاً در اواسط آوریل (اواخر فروردین) نیز قراردادی را با دالاس کاوبویز امضا کرده بود. این شرکت به “شریک دارایی دیجیتال انحصاری” تیم NFL تبدیل شد و همچنین این شرکت رمزارزی اعلام کرد که در تبلیغات تلویزیونی، بنرهای تیم و رادیو حضور می یابد. طبق اعلام روز سه‌ شنبه، شرکت گفته است که پرسکات در تلویزیون، رادیو و رسانه‌ های اجتماعی حضور می یابد و بدین گونه پرسکات تبلیغات را برای Blockchain.com انجام خواهد داد.

Blockchain.com گفت که این تیم NFL اساساً «رمزارزها را به مخاطبان گسترده‌ تری معرفی خواهد کرد.» شرکت رمزارزی در طی این اعلامیه توضیح داد: «در ادامه راه، طرفداران می‌ توانند منتظر ویدیوهای آموزشی در مورد نحوه استفاده از کیف پول Blockchain.com و محتوای بیشتری برای ارتقاء سواد مالی خود باشند.»

پرسکات، مدافع کابوی های دالاس در بیانیه ای گفت: «همانطور که قبلاً گفتم، جهان نیاز به تغییر دارد. رمزارزها راهی برای آزادی مالی ارائه می‌ کنند و هدف آن ها ایجاد تحول در رابطه ما با پول است. من مفتخرم که در کنار Blockchain.com به ایجاد آگاهی در جهت ساختن آینده مالی بهتر کمک می کنم.»