انتقاد آرژانتینی ها از الزام صندوق بین المللی پول برای کاهش سرعت پذیرش کریپتو در این کشور

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • انتقاد آرژانتینی ها از الزام صندوق بین المللی پول برای کاهش سرعت پذیرش کریپتو در این کشور
Screenshot 2022 03 15 at 11 12 51 shutterstock 1827838400.webp WEBP Image 1280 × 720 pixels — Scaled 89 - انتقاد آرژانتینی ها از الزام صندوق بین المللی پول برای کاهش سرعت پذیرش کریپتو در این کشور

یک الزام ضد رمزارزی مشاهده شده در قرارداد تازه تأیید شده ای که آرژانتین با صندوق بین المللی پول امضا کرده است، آرژانتینی ها را در مورد پیامدهایی که ممکن است بر پذیرش رمزارز در این کشور داشته باشد، آگاه می کند. این توافق که به تسویه 45 میلیون دلار بدهی آرژانتین با این سازمان بین المللی کمک می کند، یک دوره زمانی مورد نیاز را برای بازپرداخت این بدهی به این کشور می دهد.

بیانیه مورد بحث پروژه قانونی که تأمین مالی مجدد بدهی مذکور را تأیید می کند، اعلام می کند:

“دولت ملی، برای حفاظت بهتر از ثبات مالی، استفاده از رمزارزها را برای جلوگیری از پولشویی منع خواهد کرد، همچنین دیجیتالی کردن پرداخت‌ها مشوق‌های رسمی خواهد داشت و حمایت بیشتری از مصرف‌کننده مالی صورت خواهد گرفت.”

به گفته برخی از مسئولان در کشور، این امر به وضع مقررات و اقداماتی اشاره دارد که می تواند رشد پذیرش رمزارزها را در کشور کند کند.
آرژانتینی ها صحبت می کنند

جامعه کریپتو در آرژانتین در حال تلاش برای درک پیامدهای احتمالی توافق و نحوه عملکرد آن برای بازیگران درگیر در صنعت است. اکثرا موافقند که هنوز اطلاعات زیادی وجود ندارد که بتوان اثرات این بیانیه را بر استفاده واقعی از رمزارزها که اخیراً به سطوح بی سابقه ای رسیده است، بررسی کرد.

بیت‌کوین آرژانتین، یک سازمان غیرانتفاعی که هدفش ایجاد انگیزه برای استفاده و دانش بیت‌کوین است، نامه‌ای به دولت ارسال کرد که در آن تمام اطلاعات و پیامدهای مربوط به اعمال این اقدامات جدید را برای کاهش سرعت پذیرش رمزارزها در کشور اطلاع رسانی کرد.