اولین توییت Razzlekhan از زمان دستگیری تا کنون

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

Screenshot 2022 08 25 at 07 52 48 hms.webp WEBP Image 1280 × 720 pixels — Scaled 89 - اولین توییت Razzlekhan از زمان دستگیری تا کنون

روز سه شنبه، یکی از متهمان پولشویی با بیت‌ کوین‌ در صرافی بیت‌ فینکس، هدر مورگان (Heather Morgan)، همسر ایلیا لیختنشتاین (Ilya Lichtenstein)، پیامی را برای ۲۴۹۰۰ دنبال‌کننده‌ اش در توییتر منتشر کرد. پس از اینکه مجری قانون ایالات متحده در فوریه سال گذشته (بهمن 1400)، اعلام کرد که 94636 بیت کوین از مورگان و لیختنشتاین مصادره کرده است، این دو نفر دستگیر شدند. در زمان دستگیری مورگان و همسرش، بیت کوین تقریباً 4.5 میلیارد دلار ارزش داشت ولی امروز، 94636 بیت کوین ارزشی معادل 2.03 میلیارد دلار دارد.

توییت مورگان که با استفاده از حساب توییتر خود زده شده است، کوتاه و شیرین جلوه می نماید و هدفش این است که پیامی را به مردم بدهد. مورگان در توییتر خود نوشت: «من در هیچ پروژه رمزارزی شرکت ندارم. “هر پروژه رمزارزی یا NFT با نام یا شبیه من کلاهبرداری است که من آن را تایید نمی کنم.” این تنها اظهاراتی بود که مورگان در توییتر اعلام کرد و اولین باری بود که مورگان بعد از دستگیری اش در فوریه سال گذشته توییت کرده است. مورگان با نام رازلخان (Razzlekhan)، خواننده رپ خیابانی ساکن نیویورک شناخته می‌ شد و چند روز قبل از دستگیری، یکی از تک‌ آهنگ‌ های خود را به نام «Bleeding Buckets» از طریق Spotify به اشتراک گذاشته بود.