اکنون 5.5 میلیون کاربر فرانسوی می توانند با Bitpanda به خرید و فروش رمزارزها بپردازند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • اکنون 5.5 میلیون کاربر فرانسوی می توانند با Bitpanda به خرید و فروش رمزارزها بپردازند

صرافی رمزارز اتریشی Bitpanda با اپلیکیشن پرداخت موبایلی فرانسوی Lydia، همکاری کرده است تا به 5.5 میلیون کاربر لیدیا امکان سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال را ارائه دهد.

بیت پاندا روز دوشنبه اعلام کرد که محصول سرمایه گذاری دارایی دیجیتالش اکنون به طور کامل با برنامه پرداخت لیدیا ادغام شده است، و به مشتریان لیدیا امکان می دهد در بیش از 170 دارایی دیجیتال از رمزارزها گرفته تا سهام کسری بدون کمیسیون، صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) و فلزات گرانبها سرمایه گذاری کنند. در این اطلاعیه آمده است که تراکنش ها از طریق بیت پاندا انجام می شود.

بیت پاندا، اولین یونی‌کورن فناوری اتریش، حضور خود را در اروپا گسترش داده است. در ماه اکتبر (مهر)، این شرکت با یک پلتفرم مالی منبع باز ایتالیایی همکاری کرد تا به بانک‌ها و فینتک‌های ایتالیایی اجازه دسترسی به خدمات تجارت دارایی های دیجیتال را بدهد. در همان ماه، بیت پاندا، Joshua Barraclough، مدیر اجرایی سابق JPMorgan را به عنوان مدیر عامل جدید پلتفرم معاملاتی پیشرفته خود استخدام کرد تا رشد خود در اروپا را افزایش دهد.

اریک دموت، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل بیت پاندا، در ایمیلی به CoinDesk گفت: “این همکاری کاملاً با ماموریت ما برای وارد کردن دارایی های دیجیتال به جریان اصلی و بهبود سواد سرمایه گذاری در اروپا و فراتر از آن همسو است.”

دموت گفت که مشارکت با لیدیا، جاه طلبی های بیت پاندا در فرانسه را تقویت می کند، جایی که از دسامبر 2020 (آذر 1399) در مرجع بازارهای مالی (AMF) ثبت شده است.

دموت گفت: «فرانسه یک بازار کلیدی برای بیت پاندا است و به همین دلیل است که ما در حال حاضر در حال افتتاح یک دفتر محلی در پاریس و ایجاد یک تیم محلی برای مالکیت رشد در بازار هستیم.

بیت پاندا تنها شرکت رمزنگاری نیست که به دنبال راه اندازی شعبه در فرانسه است. در ماه نوامبر (آبان)، بایننس صرافی پیشرو رمزارزها، 116 میلیون دلار به یک طرح تحقیق و توسعه کمک کرد تا به رشد صنعت بلاکچین و رمزارزها در فرانسه کمک کند.

در ماه آگوست (مرداد)، بیت پاندا پس از دور سرمایه گذاری سری C، مبلغ 4.1 میلیارد دلار ارزش داشت. طبق گزارش TechCrunch، لیدیا در سال گذشته در مجموع 131 میلیون دلار در دو دور مالی جمع آوری کرد. سرمایه گذاران لیدیا که در سال 2013 (1392) تأسیس شده است، شرکت های سرمایه گذاری ریسک پذیر Accel و غول فناوری چینی Tencent هستند. لیدیا خدمات متنوعی از جمله حساب‌های جاری و مشترک، وام‌های سریع، نقل و انتقالات بانکی فوری، پرداخت‌های تلفن همراه و سرمایه‌گذاری را ارائه می‌کند.

سیریل چیچه، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران لیدیا، در بیانیه ای مطبوعاتی گفت: “ما اولین شرکت در بازار فرانسه هستیم که چنین طیف گسترده ای از دارایی های دیجیتال را ارائه می دهیم.”

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با زرین سیگنال نمی باشد.

منبع: Coindesk