ایردراپ بزرگ شیبا در راه است! کدام توکن‌ها تحت تأثیر این ایردراپ هستند؟

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • ایردراپ بزرگ شیبا در راه است! کدام توکن‌ها تحت تأثیر این ایردراپ هستند؟

تیم بازاریابی شیبا اینو (Shiba Inu) با اعلام یک ایردراپ بزرگ در شیباریوم (Shibarium)، جامعه شیبا را هیجان‌زده کرده است.

به گفته لوسی (Lucie) مدیر بازاریابی، قرار است به ازای پل زدن و اتصال به شیباریوم، استفاده از آن و هولد کردن توکن‌های خاصی مانند لیش (LEASH) و ناین (Knine) امتیاز کسب شود و در نهایت بر اساس میزان امتیاز، توکن رایگان بین کاربران توزیع گردد.

این رویداد با هدف پاداش دادن به مشارکت و وفاداری کاربران به اکوسیستم شیباریوم است.

لوسی در رابطه با تاریخ دقیق و جزئیات نهایی ایردراپ صحبتی نکرده است. وی اعلام کرده که قرار است جزئیات نهایی توسط پروژه K۹ Finance، که یکی از شرکای رسمی شیباریوم است، در آینده اعلام شود.

در همین حال، با بهبود بیشتر ارزهای دیجیتال برتر، شیبا اینو نیز شاهد بازگشت قیمت بوده است. در زمان نگارش این خبر، قیمت شیبا با افزایش ۲.۱۹ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۰۰۰۲۴۵۸ دلار رسیده است.

باید توجه کرد که حجم معاملات روزانه حدود ۵۳ درصد کاهش یافته و در محدوده ۴۴۱ میلیون دلاری قرار دارد. علی‌رغم این بهبود، شیبا اینو همچنان زیر سطح مقاومت کلیدی ۰.۰۰۰۰۲۵ دلار معامله می‌شود.

طبق داده‌های پلتفرم تحلیلی کوین‌گلس (Coinglass) سود باز قراردادهای شیبا با ۳.۲۴ درصد افزایش به ۸۰.۶۷ میلیون دلار رسیده است. در طرف مقابل کوین‌گلس به لیکوئید شدن تعداد قابل توجهی از پوزیشن‌های لانگ اشاره کرده که بیانگر یک چرخش نزولی در آینده است.

از طرف دیگر، قیمت توکن ناین با وجود اعلام ایردراپ با کاهش ۸.۴۰ دصدی مواجه شده و با ۰.۰۰۰۰۲۵۲۳ دلار معامله می‌شود. این در حالی است که قیمت توکن لیش با افزایش ۷.۷۲ درصدی به ۴۴۲.۱۰ دلار رسیده است.