جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ایلان ماسک، طرفدار Dogecoin، تصمیم گرفت به هیئت مدیره توییتر نپیوندد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • ایلان ماسک، طرفدار Dogecoin، تصمیم گرفت به هیئت مدیره توییتر نپیوندد
00 elon - ایلان ماسک، طرفدار Dogecoin، تصمیم گرفت به هیئت مدیره توییتر نپیوندد

بنابر گفته مدیر عامل پاراگ آگراوال ، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، تصمیم خود برای پیوستن به هیئت مدیره غول رسانه‌های اجتماعی توییتر را لغو کرده استدر 5 آوریل(16 فروردین)، آگراوال فاش کرد که این میلیاردر به هیئت مدیره توییتر ملحق خواهد شد و ادعا کرد که او قادر است شرکت را در دراز مدت “قوی تر” کند. این امر پس از آن اتفاق افتاد که ماسک 9.2 درصد از سهام این شرکت را پس از ناامید شدن از برخی از سیاست های آن خریداری کرد. جک دورسی، مدیرعامل سابق توییتر، از این حرکت حمایت کرد و مدعی شد که خودش می‌خواهد رئیس تسلا در هیئت مدیره شرکتش باشد.

مشخص نیست چرا ماسک ناگهان تصمیم خود را برای عضویت در هیئت مدیره لغو کرد. با این حال، آگراوال معتقد است که این کار به بهترین نحو انجام شده است، حتی اگر برخی از کاربران چرخش این میلیاردر را “متزلزل” توصیف کنند. برخی گمانه زنی می کنند که این تصمیم مربوط به سقف مالکیت اعضای هیئت مدیره است.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، ماسک اخیراً پیشنهاد اصلاح توییتر بلو، سرویس پریمیوم مبتنی بر اشتراک پلتفرم رسانه های اجتماعی را ارائه کرده است. او همچنین پیشنهاد کرد امکان پرداخت با Dogecoin وجود داشته باشد.

پیوستن ماسک به هیئت مدیره توییتر به عنوان یک کاتالیزور صعودی برای بزرگترین میم کوین در نظر گرفته شد. قبل از افشای سهام عظیم خود در پلتفرم رسانه های اجتماعی، این چندصد میلیاردر اظهار داشت که تغییر لوگوی توییتر از یک پرنده به میم Doge، “بیمار گونه” است.

رئیس تسلا عامل کلیدی Dogecoin بوده است و سال گذشته یک رالی بزرگ را برانگیخت. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، سازنده خودروهای الکترونیکی شروع به پذیرش DOGE برای برخی از کالاها کرده است.

با این حال، اکنون که ماسک مایل به پیوستن به هیئت مدیره نیست، احتمالاً در این شرکت منفعل تر بازی می کند، به این معنی که توییتر احتمال کمتری دارد که گزینه پرداخت Dogecoin داشته باشد. با این وجود، ماسک همچنان بزرگترین سهامدار توییتر است.