اینجکتیو به پرواز درآمد! علت رکوردشکنی قیمت INJ چیست؟

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

قیمت ارز دیجیتال اینجکتیو (INJ) به سطوح بی‌سابقه‌ای افزایش یافته که نشان‌دهنده افزایش قابل‌توجه ۲،۷۰۰ درصدی از ابتدای سال تا به امروز است. بر اساس داده‌های بازار، قیمت اینجکتیو در ۲۴ ساعت گذشته یک رشد ۳۰ درصدی را در تجربه کرد و امروز، ۱۹ دسامبر، به بالاترین سطح تاریخی خود در ۳۹٫۸ دلار رسیده است.

اینجکتیو به پرواز درآمد! علت رکوردشکنی قیمت INJ چیست؟

به گفته تحلیلگران، چند عامل در افزایش خیره‌کننده قیمت اینجکتیو نقش داشته‌اند، از جمله افزایش حجم معاملات برای قراردادهای آتی دائمی INJ که در یک روز از ۲۵٫۵ میلیارد دلار فراتر رفت، مشوق‌‌های ارائه‌شده توسط صرافی‌های متمرکز و معامله‌گران کوتاه‌مدتی که به دنبال معاملات اهرمی هستند.
در همین حال، بر اساس ترکیبی از شاخص‌های تکنیکال و فاندامنتال، معامله‌گران و تحلیلگران ارزهای دیجیتال نسبت به جهت روند قیمت INJ در آینده خوش‌بین هستند و به محبوبیت روزافزون پلتفرم مالی غیرمتمرکز (دیفای) و عملکرد قوی اینجکتیو علی‌رغم آشفتگی بازار، اشاره می‌کنند.

گواه این موضوع، آخرین همکاری‌های اینجکتیو با برخی از بزرگ‌ترین پروژه‌های صنعت کریپتو است. برای مثال، مرورگر کربن (Carbon Browser) در تاریخ ۷ دسامبر، ادغام پروتکل اینجکتیو در پلتفرم خود را تأیید کرد. برخی از نام‌های بزرگ این صنعت، از جمله مارک کوبان و بایننس نیز از پروتکل اینجکتیو که ادعا می‌کند سریع‌ترین بلاکچین لایه اول برای امور مالی است، حمایت کرده‌اند.
این یکپارچگی استراتژیک نشان‌دهنده پیشرفتی قابل‌توجه در ارتقای یک اکوسیستم مالی است که به فراگیرتر و کارآمدتر شدن آن کمک می‌کند و می‌تواند رشد بیشتر شبکه اینجکتیو و توکن INJ آن را به همراه داشته باشد.