بایننس آمریکا انجمن بلاک چین را ترک کرد تا تیم واشنگتن خود را تشکیل دهد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • بایننس آمریکا انجمن بلاک چین را ترک کرد تا تیم واشنگتن خود را تشکیل دهد
5c5cc7ceb43c7c6d1dbff507e4d6031d - بایننس آمریکا انجمن بلاک چین را ترک کرد تا تیم واشنگتن خود را تشکیل دهد

بایننس امروز اعلام کرد که در حال ایجاد تیمی در واشنگتن برای تعامل با قانونگذاران در زمینه سیاست دارایی دیجیتال است و به طور همزمان، از گروه حمایتی انجمن بلاکچین(Blockchain Association) خارج شده است. هر دو طرف سازمان در مورد این انشعاب صحبت کرده اند و تنها با بیانیه های کوتاه به طور علنی اظهار نظر می کنند.
یکی از سخنگویان بایننس آمریکا به کوین تلگراف گفت: “ما معتقدیم که زمان آن رسیده است که در بحث‌های مربوط به سیاست‌های نوظهور پیرامون دارایی‌های دیجیتال در واشنگتن صدای شفاف و تأثیر معناداری داشته باشیم. ما هیجان زده هستیم که تیم امور دولتی خود را در واشنگتن ایجاد کنیم تا به طور فعال در گفتگوی مستقیم و سازنده با سیاستگذاران ایالات متحده در مورد مقررات هوشمند شرکت کنیم که وضوح و اعتماد را افزایش می دهد و در عین حال به نوآوری و رهبری آمریکایی اجازه می دهد در کریپتو شکوفا شود.”

بایننس آمریکا در آگوست 2020(مرداد 1400) به انجمن بلاک چین پیوست و در پی آن رقیب بایننس یعنی کوین بیس، اندکی پس از این رویداد ،انجمن را ترک کرد. به گفته کرتیس کینکید(Curtis Kincaid)، سخنگوی انجمن بلاک چین، انجمن بلاک چین در حال حاضر بیش از 80 عضو دارد.
کینکید، سخنگوی انجمن بلاک چین به کوین تلگراف گفت: «انجمن بلاک چین برای بایننس آمریکا آرزوی موفقیت در هنگام ساخت عملیات خود در واشنگتن دارد. انجمن بلاک چین در سال 2022(1401) برای پیشبرد اهداف مشترک اکوسیستم کریپتو و اطمینان از باقی ماندن آمریکا در خط مقدم نوآوری های فناوری، به ساختن سابقه قوی خود در سال 2022 ادامه خواهد داد.