بایننس به طور کامل سپرده‌ها و برداشت‌های یورو و پوند را از طریق SEPA و پرداخت‌های سریع‌تر از سر می‌گیرد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • بایننس به طور کامل سپرده‌ها و برداشت‌های یورو و پوند را از طریق SEPA و پرداخت‌های سریع‌تر از سر می‌گیرد
binance - بایننس به طور کامل سپرده‌ها و برداشت‌های یورو و پوند را از طریق SEPA و پرداخت‌های سریع‌تر از سر می‌گیرد

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس به طور کامل واریز و برداشت یورو و پوند را از طریق شبکه پرداخت SEPA و خدمات پرداخت سریعتر (FPS) از سر گرفته است. بایننس همچنین به همه کاربران تایید شده کارمزد صفر برای واریز یورو از طریق SEPA و پوند از طریق FPS ارائه می‌کند تا «بازگشت SEPA و FPS را جشن بگیرد».

بازگشت SEPA و FPS به بایننس

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس دوشنبه اعلام کرد که در ساعت 11:00 صبح UTC برای دسکتاپ و اپلیکیشن:

Binance و Paysafe به طور کامل سپرده‌ها و برداشت‌های یورو و پوند را به ترتیب از طریق شبکه پرداخت SEPA (SEPA) و خدمات پرداخت سریع‌تر (FPS) باز می‌کنند.

در صرافی توضیح داده شده است: «کاربران خرد بایننس در سراسر اروپا، به استثنای هلند و سوئیس، می‌توانند مستقیماً از طریق SEPA نقل و انتقالات یورو را انجام دهند.

این اطلاعیه می افزاید که برای «جشن بازگشت SEPA و FPS»، بایننس «به تمام کاربران تایید شده کارمزد صفر برای واریز یورو از طریق SEPA و پوند از طریق FPS» تا 31 مارس ساعت 11:59 شب UTC ارائه می دهد.

بایننس در جولای سال گذشته به طور موقت سپرده های یورو را از طریق نقل و انتقالات بانکی SEPA به حالت تعلیق درآورد. در 26 ژانویه، صرافی شراکت با Paysafe را به منظور بازگرداندن SEPA اعلام کرد. این دو شرکت یک برنامه آزمایشی برای واریز و برداشت یورو از طریق شبکه پرداخت SEPA راه اندازی کردند.

به طور مشابه، بایننس برداشت GBP را در جولای سال گذشته به حالت تعلیق درآورد، زیرا تنظیم کننده مالی بریتانیا، اداره رفتار مالی (FCA) هشداری صادر کرد مبنی بر اینکه بایننس مجاز به انجام هیچ گونه فعالیت نظارتی در بریتانیا نیست.

پس از هشدار FCA، ارائه دهنده راه حل های پرداخت بایننس برای GBP، Clear Junction، گفت که “دیگر پرداخت های مربوط به Binance را تسهیل نخواهد کرد.”

متعاقباً FCA در آگوست سال گذشته اعلام کرد که بایننس از الزامات آن پیروی کرده است. با این حال، رگولاتور خاطرنشان کرد که بایننس «تعهدنامه‌ای را امضا کرد که هیچ گونه فعالیت دارایی‌های رمزنگاری شده را ارائه نمی‌کند مگر اینکه و تا زمانی که ثبت نشده باشد یا مرجع به شرکت اطلاع دهد که می‌تواند از مقررات انتقالی در MLR [پول‌شویی، تأمین مالی تروریسم» و مقررات انتقال وجه (اطلاعات پرداخت کننده) 2017(1396)] استفاده کند.