بایننس مجوز ارائه دهنده خدمات رمزارزی بحرین را دریافت کرد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

22222222222 - بایننس مجوز ارائه دهنده خدمات رمزارزی بحرین را دریافت کرد

صرافی کریپتو بایننس به لطف مجوز اعطا شده توسط بانک مرکزی بحرین، خدمات کاملاً تنظیم شده را به اولین کشور خود در خاورمیانه ارائه خواهد کرد.
بحرین توانست این مجوز را از طریق شورای همکاری کشورهای عربی خلیج فارس (GCC) صادر کند. مدیر عامل بایننس، Changpeng Zhao مجوز ارائه خدمات دارایی های رمزنگاری شده را در 14 مارس(23 اسفند) اعلام کرد.

111111111 2 206x300 - بایننس مجوز ارائه دهنده خدمات رمزارزی بحرین را دریافت کرد

مجوز جدید بایننس به آن اجازه می دهد خدمات رمزارزی، از جمله معامله، نگهداری و مدیریت پورتفولیو را برای مشتریان در کوچکترین اقتصاد خاورمیانه ارائه دهد. دسامبر گذشته(دی 1400)، بایننس تأییدیه اصلی برای فعالیت در بحرین را دریافت کرد. آن تأییدیه اکنون به یک مجوز کامل تبدیل شده است.
رشید المراج( Rasheed Al Maraj)، رئیس بانک مرکزی بحرین (CBB)، گفت که این بانک “در حال توسعه مقررات منطبق با روندهای جهانی” است که “نوآوری و بهترین شیوه ها را امکان پذیر می کند.”
این مجوز به بایننس اجازه می دهد تا به تلاش های توسعه خود در سراسر حوزه های قضایی جهانی و در عین حال مطابق با مقررات محلی ادامه دهد. هفته گذشته، CZ اعلام کرد که بایننس می خواهد کسب‌وکارهای سنتی را در هر بخش اقتصادی در سراسر جهان «شناسایی و سرمایه‌گذاری کند» و قصد دارد آن‌ها را به ارزهای دیجیتال متصل کند.
بحرین علیرغم اندازه آن نسبت به سایر کشورهای منطقه، یکی از کشورهای دوستدار رمزارز در خاورمیانه بوده است. CBB با موفقیت سیستم پرداخت کریپتو اونیکس JP Morgan را در ژانویه(اواخر دی 1400) آزمایش کرد.