بایننس واریز و برداشت اتریوم را در طول “ادغام” معلق می کند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

Timmy 5 - بایننس واریز و برداشت اتریوم را در طول "ادغام" معلق می کند

بایننس، بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم معاملات، اعلام کرد که برای حمایت از مهاجرت اتریوم به مدل اثبات سهام (PoS) سپرده‌گذاری و برداشت ETH و ERC-20 را در جریان «ادغام» به حالت تعلیق در می‌آورد.

بایننس روز پنجشنبه گفت که این کار را در 6 سپتامبر برای ارتقاء لایه اجماع “Bellatrix” و 15 سپتامبر برای ارتقاء لایه اجرایی “Paris” انجام خواهد داد.

این صرافی دو سناریو احتمالی را پس از ادغام منتشر کرد. سناریوی الف: اگر توکن جدیدی ایجاد نشود، بایننس سپرده‌ها و برداشت‌ها را در اسرع وقت فعال می‌کند.

سناریوی دیگر این است که زنجیره با ایجاد یک توکن جدید به دو زنجیره رقیب تقسیم شود. سپس بایننس حساب‌های کاربران را با توکن فورک شده از زنجیره کوچکتر «با نسبت 1:1» بر اساس اسنپ شات موجودی ETH قبل از ارتقاء پاریس، شارژ می کند.

در صورتی که یک توکن جدید ایجاد شود، بایننس گفت که توکن فورک شده همان فرآیند بررسی لیست شدن را طی خواهد کرد.

ادغام قصد دارد بلاک چین اتریوم را از مکانیسم اثبات کار (PoW) فعلی خود به یک مدل PoS تغییر دهد، راهی سریع‌تر، با مصرف بهینه انرژی و ایمن‌تر برای مقیاس‌پذیری پروژه‌ها.

بنیاد اتریوم اعلام کرد که ادغام شبکه اصلی در دو مرحله، ارتقاء Bellatrix و پاریس انجام خواهد شد. ارتقاء Bellatrix لایه اجماع اتریوم را به حالت آماده ادغام می‌آورد و ارتقاء پاریس شبکه را از PoW به PoS منتقل می‌دهد.