بایننس و مسترکارت کارت های رمزارزی را در آرژانتین راه اندازی خواهند کرد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • بایننس و مسترکارت کارت های رمزارزی را در آرژانتین راه اندازی خواهند کرد
717 aHR0cHM6Ly9zMy5jb2ludGVsZWdyYXBoLmNvbS91cGxvYWRzLzIwMjItMDgvODVmZjZjOTctYjljZi00NzAyLTk5MWItZGIxOWNjZTM1MWZhLmpwZw - بایننس و مسترکارت کارت های رمزارزی را در آرژانتین راه اندازی خواهند کرد

صرافی بزرگ ارز دیجیتال بایننس(Binance) با مسترکارت(Mastercard) همکاری کرده است تا یک کارت پیش پرداخت برای ساکنان آرژانتین راه اندازی کند.
بایننس در اطلاعیه‌ای در روز پنجشنبه گفت این کارت به مشتریان خود در آرژانتین اجازه می‌دهد تا از بیت‌کوین (BTC)، بایننس کوین و سایر ارزهای دیجیتال برای خرید و همچنین برداشت‌های خودپرداز از طریق فیات در هر کجا که مسترکارت پذیرفته می‌شود استفاده کنند.
به گفته بایننس، معرفی این کارت که انتظار می‌رود «در هفته‌های آینده به طور گسترده در دسترس باشد»، بخشی از تلاش‌های این شرکت برای پیشبرد پذیرش جهانی کریپتو بود. ساکنان آرژانتین اولین کسانی در منطقه خواهند بود که به این کارت‌ها دسترسی خواهند داشت، اما صرافی ارز دیجیتال ابتکاری مشابه را برای کاربران بایننس در اوکراین در آوریل(فروردین) برای منطقه اقتصادی اروپا در سال 2020(1399) اعلام کرد.

11111111112 300x286 - بایننس و مسترکارت کارت های رمزارزی را در آرژانتین راه اندازی خواهند کرد
ماکسیمیلیانو هینز(Maximiliano Hinz)، مدیر کل بایننس در آمریکای لاتین، گفت: “پرداخت یکی از اولین و واضح‌ترین موارد استفاده برای ارزهای دیجیتال است، اما پذیرش فضای زیادی برای رشد دارد.”

این کارت ملزم به داشتن کارت ملی معتبر یا documento nacional de identidad از آرژانتین است.