جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

برادر ایلان ماسک معتقد است Web3 می تواند برای امور بشردوستانه مفید باشد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • برادر ایلان ماسک معتقد است Web3 می تواند برای امور بشردوستانه مفید باشد

کیمبال ماسک (Kimbal Musk)، مبتکر و محقق، عضو هیئت مدیره شرکت تسلا و اسپیس ایکس، مطمئن است که امکانات و عملکرد Web3 می تواند در امور بشردوستانه مفید باشد.

“100,000,000,000 دلار در سال فقط در آمریکا”

کیمبال ماسک در توئیتر به اشتراک گذاشت که اجرای Web3 در امور بشردوستانه می‌تواند سرمایه‌های دوازده رقمی را برای این به ارمغان آورد.

این مبلغ چشمگیر را می توان فقط در ایالات متحده به حجم پول در این حوزه اضافه کرد، چه رسد به سایر کشورها. آوردن ابزارهای غیرمتمرکز به فضای امور خیریه می تواند به میزان قابل توجهی کارایی منابع را ارتقا دهد.

به عبارتی ابزارهای Web3 عملیات غیر ضروری بوروکراسی را از این حوزه پرطرفدار حذف می کنند.

مخاطبان توئیتر آقای ماسک با اظهارات او موافق بودند، در حالی که برخی از مفسران اضافه کردند که ابزار Web3 نه تنها بوروکراسی، بلکه می تواند فساد را نیز از کمک های بشردوستی حذف کند.

کریپتو و خیریه: راه طولانی در پیش است

در سال 2021 (1400)، بسیاری از موسسات خیریه به نحوی از ابزار Web3 استفاده می کنند. به طور معمول، بنیادهای خیریه بزرگ، رمزارزهای رایج را به عنوان ابزار پرداخت اضافه می کنند.

همانطور که قبلا توسط U.Today پوشش داده شد، پروژه دیفای Munch یک پلتفرم هدفمند برای مجموعه خیریه The Giving Block ایجاد کرده است که دارای 200 موسسه غیرانتفاعی می باشد.

همچنین، بسیاری از پلتفرم های NFT در حال برگزاری برگزاری جشن هدایای خیریه هستند. در همین راستا، بایننس و APENFT تحت حمایت ترون، رویداد Charity Mystery Box را برای حمایت از خیریه‌های محیطی One Tree Planted و Koala Clancy Foundation برگزار کردند.