برانتلی میلیگان همچنان به عنوان مدیر بنیاد ENS باقی می ماند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

Screenshot 2022 03 07 at 11 00 19 JCYDTS7PWRCFJKRW7MKDG72NOY jpg WEBP Image 1400 × 734 pixels — Scaled 87 - برانتلی میلیگان همچنان به عنوان مدیر بنیاد ENS باقی می ماند

برانتلی میلیگان (Brantly Millegan)، به عنوان مدیر بنیاد خدمات اتریوم در کیمن، پس از شکست رای گیری برای حذف او باقی خواهد ماند.

این اتفاق در اوایل فوریه (اواسط بهمن) پس از انتشار توئیتی از سال 2016 (1395) آغاز شد که در آن میلیگان نظرات خود را در محکومیت همجنس گرایی، تراجنسیتی، سقط جنین و سایر موضوعات بیان کرده بود. در پایان، نتایج 43.39 درصد مخالف برکناری میلگان، 37.51 درصد موافق برکناری آن و 19 درصد ممتنع بود. بنیاد ENS نماینده قانونی DAO است.

دارندگان توکن ENS واجد شرایط رای دادن بودند. هر توکنی که نگه داشته می شد نشان دهنده یک رای بود. بر اساس داده‌های زنجیره‌ای، نیک جانسون، بنیان‌گذار و توسعه‌دهنده اصلی ENS، که میلیگان را از True Names، شرکتی متعلق به این بنیاد برای مدیریت توسعه کد اخراج کرد، از رای‌گیری نیز خودداری کرده بود. در گذشته، جانسون گفته بود که از حامیان میلیگان است و در توئیتی گفته بود که “هرگز ندیده‌ام برانتلی با کسی متفاوت یا کوچک‌تر رفتار کند.”

پس از پایان رای گیری، میلیگان نوشت که معتقد است “ENS برای همه است” و او مشتاقانه منتظر بازگشت به کار در ساخت ENS است.