جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

برنامه های کاربردی و آگهی های شغلی نایک به پیوستن به متاورس اشاره می کنند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • برنامه های کاربردی و آگهی های شغلی نایک به پیوستن به متاورس اشاره می کنند

تولیدکننده کفش و پوشاک ورزشی نایک در حال بررسی طراحی مواد مجازی با لوگو و شعار نمادین خود است.
با توجه به سوابق ارائه شده به اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده در روز چهارشنبه، نایک درخواست هایی را برای همنام خود، آرم swoosh و شعار “فقط انجامش بده” را برای استفاده در کالاهای مجازی برای خدمات سرگرمی، فروشگاه های خرد و “برای استفاده آنلاین” ثبت کرده است .” بایگانی‌ها، همراه با دو آگهی شغلی اخیر برای طراحان موارد مجازی، نشان می‌دهند که این شرکت در حال ایجاد زمینه‌ای برای محصولات با نام تجاری نایک در متاورس است.
نایک گفت که کارمندان آینده نگر “نقش کلیدی در تعریف مجدد دنیای دیجیتال ما خواهند داشت و ما را به سوی دنیای ماورایی سوق می دهند.” آنها به تیمی از طراحان مجازی در گروه ایجاد محصولات دیجیتالی شرکت ملحق خواهند شد تا کفش مجازی و سایر محصولات تولید کنند.
به نظر می‌رسد این شرکت پوشاک پیش از اعلام تغییر نام تجاری فیس‌بوک در روز پنجشنبه، هجوم خود را به دنیای متاورس آغاز کرده است. این غول رسانه های اجتماعی گفت که یک محیط مجازی ایجاد خواهد کرد که تجربیات اجتماعی آنلاین را به دنیای فیزیکی متصل می کند.

اگرچه نایک به نظر می‌رسد همزمان با فیس‌بوک، برنامه‌های متاورس خود را پیش می‌برد، اما قبلاً به NFTها و سایر سرمایه‌گذاری‌های مرتبط با رمزارز پرداخته است. در سال 2019(1398)، این شرکت سیستمی را برای توکنیزه کردن کفش های CryptoKicks خود در بلاک چین اتریوم به ثبت رساند.
با این حال، این شرکت در حال حاضر رقابتی در متاورس دارد. استودیوی RTFKT با نام تجاری کفش‌های ورزشی کفش‌های مجازی و فیزیکی را منتشر کرده است و حمایت اندرسن هوروویتز، گلکسی دیجیتال و دیگران را در سری جمع‌آوری سرمایه ۸ میلیون دلاری در ماه می(اردیبهشت) به دست آورده است.
در حالی که عرضه های مجازی نایک ممکن است تحت تأثیر مسائل زنجیره تامین جهانی قرار نگیرد، این شرکت مشکلاتی را در زمینه تحویل محصولات فیزیکی خود از جمله کمبود کانتینرهای حمل و نقل، مشکلات کارکنان و سایر محدودیت های مرتبط با بیماری همه گیر کووید19 که بر گردش کار تأثیر می گذارد، گزارش کرده است. اندونزی و ویتنام مسئول اکثر تولیدات کفش فیزیکی نایک هستند اما پیشنهادات مجازی ممکن است به طور کامل در دفتر مرکزی آن در اورگان(Oregon) ایجاد شود.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با زرین سیگنال نمی باشد.

منبع:cointelegraph