جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

برند ورزشی لی نینگ Bored Ape Yacht Club را به نمایش می گذارد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

Timmy 7 - برند ورزشی لی نینگ Bored Ape Yacht Club را به نمایش می گذارد

لی نینگ(Li Ning) یک شرکت برجسته چینی پوشاک و تجهیزات ورزشی که دفتر مرکزی آن در پکن قرار دارد، قرار است خط تولید لباس‌هایی را با تصاویری از بورد ایپ یات کلاب #4102 منتشر کند، زیرا این برند به دنبال استفاده از محبوبیت فزاینده توکن‌های غیرقابل تعویض است.

این شرکت یکشنبه در Weibo، پلتفرم میکروبلاگینگ چینی که مانند توییتر است، اعلام کرد که لی نینگ تی‌شرت‌ها و کلاه‌هایی با چاپ تصویر BAYC خواهد فروخت.
بر اساس گزارش هفته گذشته در بورس اوراق بهادار هنگ کنگ، در سه ماهه اول سال جاری، این برند تقریباً 30 درصد افزایش فروش خرده فروشی نسبت به سال قبل را ثبت کرد.

آنتا، یک برند چینی پوشاک ورزشی که شریک رسمی بازی‌های المپیک زمستانی 2022 پکن بود، در اوایل سال جاری با انتشار مجموعه‌ای از مجموعه‌های دیجیتالی که شامل تیم ملی دو و میدانی بود، از NFT استفاده کرد.

چین هنوز مقررات روشنی را در مورد تجارت NFT تنظیم نکرده است، اما رسانه های دولتی در مورد تبلیغات و اغراق هشدار داده اند که می تواند تأثیر نامطلوبی بر توسعه بازار NFT داشته باشد.

در اوایل این ماه، لابی‌های صنعت بانکداری و اوراق بهادار چین از اعضا خواستند تا موج «مالی‌سازی و اوراق بهادارسازی» NFT را «قاطعانه مهار کنند».