بلاک، به کاربران این امکان را می‌دهد تا با استفاده از Cash App، بیت کوین را برای تعطیلات هدیه دهند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • بلاک، به کاربران این امکان را می‌دهد تا با استفاده از Cash App، بیت کوین را برای تعطیلات هدیه دهند

شرکت پرداخت دیجیتال Block که قبلا Square نام داشت، اعلام کرده است که کاربران Cash App می توانند در طول فصل تعطیلات به دوستان و خانواده خود ارز دیجیتال و سهام هدیه دهند.
طبق یک توییت روز سه‌شنبه، Cash App گفت که کاربرانش ،تقریباً 40 میلیون فعال ماهانه ،می‌توانند به همان روشی که پول نقد ارسال می‌کردند، حداقل 1 دلار بیت کوین (BTC) یا سهام به عنوان هدیه ارسال کنند. این شرکت پرداخت به سایرین از جمله پی پال و کوین بیس می پیوندد و به کاربران اجازه می دهد رمزارز را به عنوان پرداخت یا هدیه به اشخاص ثالث ارسال کنند.

کوین تلگراف در 7 دسامبر(16 آذر) گزارش داد که یک مطالعه توسط شرکت وام دهنده BlockFi نشان داد که بسیاری از آمریکایی ها مایلند ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین، اتر (ETH) و دوج کوین (DOGE) را به عنوان هدیه در این فصل تعطیلات بپذیرند. با این حال، همان نظرسنجی نشان داد که اکثر پاسخ دهندگان مهارت انتقال رمزارز را ندارند. بسیاری از منتقدان ارسال بیت کوین به افراد تازه کار را به عنوان بخشی از دلیل گم شدن بسیاری از کوین ها از سال 2009 نسبت می دهند.
پروژه‌های دیگر در طول تعطیلات برای کمک به نیازمندان کمک‌های مالی را به صورت رمزنگاری می‌پذیرند. Unbanked، ارائه‌دهنده فین‌تک، اوایل این ماه اعلام کرد که کمک‌های ارزهای دیجیتال را برای Toys for Tots، برنامه‌ای که توسط سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده اجرا می‌شود و اسباب‌بازی‌ها را برای توزیع بین کودکان محروم اجرا می‌کند، ممکن می‌سازد. علاوه بر این، پلتفرم‌هایی مانند Giving Block به سازمان‌های غیرانتفاعی و خیریه‌ها اجازه می‌دهند تا کمک‌های مالی را به صورت رمزنگاری بپذیرند.