بنیاد پولکادات از برگزاری یک کمپین پاداش برای رویداد ETHDenver خبر داد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • بنیاد پولکادات از برگزاری یک کمپین پاداش برای رویداد ETHDenver خبر داد
اتردنور - بنیاد پولکادات از برگزاری یک کمپین پاداش برای رویداد ETHDenver خبر داد

یکی از مهمترین رویدادهای آفلاینی که جامعه جهانی اتریوم (ETH) مدت ها منتظر آن بود، ETHDenver است که سرانجام روز 11 فوریه (22 بهمن) در دنور، کلرادو آغاز به کار کرد. این رویداد بزرگترین جشنواره سالانه نوآوری جامعه Web3.0 در جهان است.

طبق اعلام رسمی گروه Parity Technologies در حساب توییتر پولکادات (Polkadot)، این تیم با یک کمپین جایزه دو مرحله ای به ETHDenver می آید. این تیم اعلام کرده است که یک جایزه سخاوتمندانه در چارچوب ETHDenver BUIDLathon، برای شرکت کنندگان مجازی و حضوری در نظر گرفته است.

در مرحله اول از رویداد هکاتون تحت عنوان “پاراچین بعدی پولکادات را ارائه کن” به هر برنده جایزه 1500 دلاری تعلق می گیرد. شرکت کنندگان باید از طریق یک ارائه اسلایدی، حداکثر 15 اسلاید را برای ارائه یک محصول در سطح بالا عرضه کنند که بتواند در حراج بعدی اسلات پاراچین برنده شود.

مرحله دوم با نام ” پاراچین پولکادات را با استفاده از Substrate بساز” برای شرکت کنندگان آنلاین ETHDenver طراحی شده است. متقاضیان این مرحله باید برنامه یک بلاکچین کامل لایه اول (L1) مبتنی بر Substrate را بنویسند. دو برنده مرحله دوم به ترتیب 5000 دلار و 2500 دلار جایزه دریافت خواهند کرد.

مدیر روابط توسعه‌دهنده W3F، تاکید کرد که تیم او به خاطر فرصتی که برای تعامل بیشتر با توسعه‌دهندگان پیشروی شبکه اتریوم در پولکادات پیش آمده است بسیار هیجان زده هستند.

علاوه بر این کمپین جایزه، قرار است بنیاد W3F و Parity Technologies مجموعه ای از رویدادهای آموزشی را در روزهای 15 و 19 فوریه (26 و 30 بهمن) سازماندهی کنند.