بنیاد Algorand سی و پنج میلیون دلار در پلتفرم بحران زده Hodlnaut گذاشته بود

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • بنیاد Algorand سی و پنج میلیون دلار در پلتفرم بحران زده Hodlnaut گذاشته بود
IMG 20220911 162929 877 - بنیاد Algorand سی و پنج میلیون دلار در پلتفرم بحران زده Hodlnaut گذاشته بود

بنیاد Algorand گفت که 35 میلیون دلار USDC در پلتفرم Hodlnaut، یک وام دهنده بحران زده کریپتویی مستقر در سنگاپور که برداشت برای مشتریان را در ماه گذشته متوقف کرد، داشته است

این شرکت گفت که این رقم کمتر از 3 درصد از دارایی های بنیاد الگوراند را نشان می دهد و افزود که به دلیل این موضوع، مشکلات عملیاتی یا مربوط به نقدینگی را پیش بینی نمی کند.

این بنیاد روز جمعه گفت: به عنوان بخشی از مأموریت بنیاد، هر از چند گاهی بخشی از سرمایه مازاد خزانه خود را برای تولید بازدهی به منظور توسعه اکوسیستم الگوراند سرمایه گذاری می کنیم و این وجوه برای این منظور سرمایه گذاری شده است.

هودلنات برداشت برای مشتری را در 8 اوت(17مرداد) به دلیل مشکلات نقدینگی متوقف کرد. همانطور که The Block ماه گذشته با استناد به سوگندنامه ها گزارش داد، شرکت متحمل ضررهای سنگینی در فروپاشی اکوسیستم Terra شده است.

هودلنات حدود 317 میلیون دلار را در قالب terraUSD (UST)، استیبل کوین شکست خورده، در پروتکل Anchor در Terra قرار داده بود تا راهی برای ارائه سود بالا به مشتریان خود داشته باشد. در ماه مه، استیبل کوین ترا UST به شدت پرونده با دلار را از دست داد و بر اساس سوگندنامه، 189.7 میلیون دلار ضرر به Hodlnaut وارد کرد.

بنیاد Algorand گفت که تمام راه حل های قانونی را برای به حداکثر رساندن بازیابی دارایی از Hodlnaut دنبال می کند.

بنیاد اشاره کرد که در 29 اوت(7شهریور)، دادگاه عالی سنگاپور نامزدهای الگوراند، آنجلا ای(Angela Ee) و آرون لوه(Aaron Loh) از مشاوران شرکت EY را به عنوان مدیران موقت قضایی هودلنات منصوب کرد.