بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید در زمان ریزش بازار!

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

در هفته‌های اخیر و به دنبال اقدامات قانونی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه صرافی‌های بایننس و کوین بیس، بازار ارزهای دیجیتال تحت فشار فروش قابل‌توجهی قرار گرفته است. در نتیجه، اکثر ارزهای دیجیتال برتر وارد یک مرحله اصلاحی شده‌اند و در نتیجه، فرصت خوبی برای خرید آنها فراهم شده است. در این مطلب رمزارز نیوز، لیستی از برترین ارزهای دیجیتال را ارائه می‌کنیم که چشم‌انداز کلی صعودی خود را حفظ کرده‌اند.

ریپل (XRP)

تحلیل نموداری ریپل

به دنبال افزایش فشار فروش در بازار کریپتو، قیمت XRP هم شاهد یک اصلاح جزئی به حمایت ۰٫۴۸۶ دلاری بود. علی‌رغم دو فروش عمده در بازار ارزهای دیجیتال در روزهای ۵ و ۱۰ ژوئن، قیمت ریپل توانست بالاتر از ۰٫۴۸۶ دلار باقی بماند که نشان می‌دهد خریداران از این سطح دفاع می‌کنند.

اگر قیمت ریپل همچنان بالاتر از این سطح باقی بماند، خریداران احتمالاً باز خواهند گشت و قیمت را بالاتر خواهند برد تا سطح ۰٫۵۵ دلار را دوباره به چالش بکشند. مقاومت فوق یک مقاومت چند ماهه است که رشد صعودی ریپل را برای بیش از یک سال محدود کرده است.

بنابراین، معامله‌گران علاقه‌مند می‌توانند نسبت به خرید ریپل اقدام کنند؛ چون قیمت XRP از حمایت مهمی برخوردار است. با این حال، پس از بریک آوت قاطع از مقاومت ۰٫۵۵ دلار، معامله‌گران تأیید بهتری از افزایش قیمت ریپل دریافت خواهند کرد.

ترون (TRX)

تحلیل نموداری ترون

طی یک دوره دو هفته‌ای، قیمت ترون اصلاح قابل‌توجه ۲۲٫۴ درصدی را تجربه کرد و قیمت آن به پایین‌ترین سطح روزانه خود در ۰٫۰۶۴ دلار رسید. با این حال، این پولبک تحت تأثیر فیبوناچی اصلاحی ۵۰ درصد متوقف شد که نشان می‌دهد روند صعودی کلی دست نخورده باقی مانده است.

علاوه بر این، قیمت TRX از حمایت خط روند صعودی خود برخوردار است و رد سطوح قیمتی پایین‌تر نشان می‌دهد که خریداران به هنگام کاهش قیمت، این آلت کوین را می‌خرند.

اگر خریداران بتوانند قیمت ترون را بالاتر از خط روند صعودی حفظ کنند، ادامه روند صعودی می‌تواند قیمت این رمزارز را به ۰٫۰۸۵ دلار برساند.

پولکادات (DOT)

تحلیل ارز پولکادات

قیمت پولکادات با یک افت ۱۱٫۱۸ درصدی در روز گذشته، به پایین‌ترین سطح خود از ۲۲ دسامبر یعنی ۴٫۲۲۸ دلار بازگشت. با این حال، رد این قیمت و دم بلند کندل روزانه نشان می‌دهد که خریداران همچنان در این سطح نسبت به انباشت اقدام می‌کنند.

پیش از این، این حمایت باعث آغاز یک رالی صعودی در ژانویه ۲۰۲۳ شده بود که افزایش ۸۶ درصدی قیمت پولکادات را به همراه داشت.

در شرایط فعلی نیز، یک برگشت احتمالی از این سطح می‌تواند به خریداران کمک کند تا خط روند بالاسری واقع در نزدیکی ۶ دلار را دوباره به چالش بکشند.