به اعتقاد ادوارد مویا، ممکن است زمستان کریپتو به پایان رسیده باشد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • به اعتقاد ادوارد مویا، ممکن است زمستان کریپتو به پایان رسیده باشد
crypto winter thaw 1000x600 1 - به اعتقاد ادوارد مویا، ممکن است زمستان کریپتو به پایان رسیده باشد

ادوارد مویا (Edward Moya)، تحلیلگر ارشد بازار بین المللی بروکر Oanda، روز سه شنبه به CoinDesk گفت: این احتمال وجود دارد که زمستان کریپتو تمام شده باشد.

او گفت، علیرغم اخبار بد که اخیراً در بازار بیشتر شده، برخی از سرمایه گذاران رمزارزی شروع به خرید بیشتر بیت کوین و سایر رمزارزها می کنند.

او در برنامه “همه چیز درباره بیت کوین” گفت: “من فکر می کنم شما متوجه این شده اید که پول بیشتری از سهامداران به سمت رمزارزها سرازیر می شوند. بنابراین این احتمال وجود دارد که زمستان رمزارزها به پایان رسیده باشد.”

او صحبت های خود را پس از ریزش بازار در هفته گذشته که امیدها به بهبود قیمت بیت کوین بعد از سقوط بازار در اوایل سال جاری را از بین برد، ایراد کرد. تحلیلگران شرکت تحقیقاتی رمزارزی دلفی دیجیتال روز دوشنبه در گزارشی نوشتند که اگر بیت کوین از الگوی چرخه های قیمتی قبلی پیروی کند، ممکن است تا 10000 دلار هم کاهش یابد و بعد از آن بتواند به سمت بالاتر حرکت کند.

مویا اضافه کرد که رمزارزها ممکن است تا چند ماه آینده از نوسانات بالا خارج نشوند. اما اگر علاقه به ریسک و سرمایه گذاری در بیت کوین همچنان به رشد خود ادامه دهد، می‌ توانیم شاهد باشیم که حرکت صعودی آغاز شده و رمزارزها به سمت قیمت های بالاتر حرکت می کنند