به اعتقاد رابرت کیوساکی سقوط بیشتری برای تمامی بازارهای سرمایه در راه است

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • به اعتقاد رابرت کیوساکی سقوط بیشتری برای تمامی بازارهای سرمایه در راه است

 

نویسنده مشهور کتاب پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki)، اینبار با هشدارهای هولناکی درباره سقوط بازارها بازگشته است. کیوساکی روز جمعه در توییتی توضیح داد که همه بازارها در حال سقوط هستند و طبقه متوسط ​​با “تورم بالای نفت” از بین خواهد رفت. او نوشت:

«همه بازارها در حال سقوط هستند: املاک، سهام، طلا، نقره و بیت کوین. طبقه متوسط ​​با تورم بالای نفت از بین می رود.»

 

Annotation 2022 08 29 085943 300x137 - به اعتقاد رابرت کیوساکی سقوط بیشتری برای تمامی بازارهای سرمایه در راه است

 

روز یکشنبه، او در توئیتش با اشاره به کتابی که در اکتبر 2013 (مهر 1393) با عنوان «پیش‌گویی پدر ثروتمند: چرا بزرگترین سقوط بازار سهام در تاریخ هنوز در راه است… و چگونه می‌توانید خودتان را آماده کنید و از آن سود ببرید!»، صحبت های خود را پیش برده است. او توضیح داد که سال 2008 (1387) زمان بسیار خوبی برای ثروتمند شدن بود. زیرا همه چیز “ارزان شد”. این نویسنده مشهور با اشاره به پیش‌ بینی خود از یک ریزش بزرگتر که در کتابش آمده است، نوشت: «این ریزش نزدیک است. سرمایه ی میلیون ها نفر از بین خواهند رفت.»

کیوساکی از 2 میلیون دنبال کننده خود در توییتر خواست، جزو کسانی نباشند که سرمایه آن ها از بین می رود و افزود که زمان آن فرا رسیده است که “ثروتمندتر شوند”. هفته گذشته، او توضیح داد که “این دارایی چیزی نیست که در کیف شما باشد، بلکه چیزی است که در سر (فکر) شماست” و تاکید کرد: “اول آنچه در سرتان است (فکرتان) را تغییر دهید، سپس ثروتمندتر شوید.”