به گفته شرکت کریپتو دیتا، در زمینه محصولات سرمایه گذاری، لایت کوین و سولانا بازدهی بهتری نسبت به بیت کوین داشته اند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • به گفته شرکت کریپتو دیتا، در زمینه محصولات سرمایه گذاری، لایت کوین و سولانا بازدهی بهتری نسبت به بیت کوین داشته اند

به گفته شرکت داده‌های ارزهای دیجیتال CryptoCompare، محصولات سرمایه‌گذاری مبتنی بر بیت‌کوین (BTC) با رقابت شدید محصولات مبتنی بر آلت‌کوین روبرو هستند.
این شرکت داده‌های رمزارزی در گزارش جدیدی می‌گوید که محصولات سرمایه‌گذاری مبتنی بر لایت‌کوین (LTC) و بلاک چین قرارداد هوشمند سولانا (SOL) بازدهی بهتری نسبت به محصولات مبتنی بر BTC در دوره 30 روزه منتهی به 19 نوامبر(28آبان) داشته‌اند.

محصولات سرمایه گذاری مبتنی بر بیت کوین نسبت به محصولات مبتنی بر سولانا و لایت کوین که توسط ASOL 21Shares (محصول مبتنی بر سولانا) و Grayscale’s LTCN (محصول مبتنی بر لایت کوین) رهبری می شود، با عملکرد بهتری به ترتیب 22.0% و 14.9% بازدهی داشتند.
CryptoCompare می‌گوید که محصولات سرمایه‌گذاری مبتنی بر بیت‌کوین در همان دوره ضرر ثبت کرده‌اند در حالی که محصولات مبتنی بر اتریوم و سولانا سود ثبت کرده‌اند.
محصولات مبتنی بر بیت کوین طی 30 روز گذشته ضررهایی را تجربه کردند، از 6٪ تا 13٪ در حالی که محصولات اتر شاهد افزایشی بین 0.5٪ تا 7٪ بودند.
این گزارش همچنین تاکید می‌کند که سطح دارایی‌های تحت مدیریت (AUM) برای بیت‌کوین کاهش قابل‌توجهی را بر اساس ماه به ماه داشته است در حالی که AUM برای سایر دارایی‌های رمزارزی افزایش یافته است.
بیت کوین AUM در ماه نوامبر(آبان) 9.5 درصد کاهش یافت و به 48.7 میلیارد دلار رسید که بزرگترین عقب نشینی ماهانه آن از ماه جولای(تیر) است. در همین حال، اتریوم و سایر محصولات ارزهای دیجیتال به ترتیب با 5.4 درصد افزایش به 16.6 میلیارد دلار و 10.4 درصد به 2.6 میلیارد دلار رسیدند.
این کاهش سهم بازار بیت کوین را به عنوان درصدی از کل دارایی های رمزارزی تحت مدیریت ماهانه از 73.7 درصد به 70.6 درصد در ماه نوامبر(آبان) کاهش می دهد.