به گفته مایکل ون د پوپ بیت کوین همچنان می تواند به 90 هزار دلار برسد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • به گفته مایکل ون د پوپ بیت کوین همچنان می تواند به 90 هزار دلار برسد

مایکل ون د پوپ (Michael Van de Poppe)، تحلیلگر معروف رمزارزها، قویاً معتقد است که قیمت بیت کوین می تواند به ۹۰ هزار دلار برسد. علاوه بر این، او سطح حمایت و مقاومت اصلی را برای قیمت بیت کوین بیان می کند.

این کارشناس رمزارزی اشاره می کند که بیت کوین می تواند بین ۵۷،۶۲۳ تا ۵۹،۰۱۶ دلار اصلاح شود. همچنین، مایکل ون د پوپ پیش‌بینی می‌کند که قیمت ممکن است در ابتدا مقاومت ۶۷،۹۹۴ دلار را پس بگیرد.

سپس، او به افزایش سطح قیمت به ۷۴،۷۷۰ دلار تا ابتدای سال ۲۰۲۲ فکر می کند. علاوه بر این، نمودار او نشان می دهد که بیت کوین همچنان تا ۹۲،۲۱۷ دلار در روند صعودی قرار دارد.

به همین ترتیب، فضای کریپتو از زمان رسیدن به ارزش کلی ۲/۵ تریلیون دلار تغییرات مهمی را متحمل شده است. این نشان می‌دهد که بیت‌کوین تا قبل از شروع یک حرکت صعودی، آخرین سطوح پایین خود را دوباره آزمایش می کند. علاوه بر این، وجود علاقه قانع کننده نسبت به بیت کوین می تواند باعث افزایش بیشتر قیمت برای ادامه سه ماهه پایانی سال شود.

حرکت ثابت بیت کوین در گذشته، فعالیت های زنجیره ای را به سطح جدیدی وارد کرده است. در مجموع، قیمت بیت کوین در حال تجربه یک تغییر کلیدی است. بیت کوین می‌تواند به زودی به بالاترین حد خود برسد، زیرا فعالیت‌های زنجیره‌ای افزایش یافته است.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با زرین سیگنال  نمی‌باشد.

منبع: coinquora