جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بیت کوین به دنبال کاهش ریسک پذیری در بازارهای جهانی به کف قیمت هفتگی خود کاهش یافت

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • بیت کوین به دنبال کاهش ریسک پذیری در بازارهای جهانی به کف قیمت هفتگی خود کاهش یافت
btc analisis - بیت کوین به دنبال کاهش ریسک پذیری در بازارهای جهانی به کف  قیمت هفتگی خود کاهش یافت

از آنجایی که بازارهای جهانی در بحبوحه نگرانی های مبتنی بر اینکه تهاجم روسیه به اوکراین و تحریم های ناشی از آن می تواند تأثیراتی وسیع تر و طولانی تر از آنچه پیشتر تصور می شد ،به همراه داشته باشد ، سقوط می کنند، بیت کوین امروز ، دوشنبه به زیر سطح 38000 دلاری کاهش یافت.

بزرگترین رمزارز بازار، صبح روز دوشنبه در آسیا با افت 3.7 درصدی در سطح 37606 دلاری قرار گرفت که کف قیمتی آن در یک هفته گذشته است. اتریوم نیز با 4.6 درصد کاهش در قیمت 2509.98 دلار معامله شد که کمترین قیمت آن از 24 فوریه(5 اسفند) است. بر اساس وب سایت رمزارزی CoinGecko، سایر رمزارزهای برتر نیز تا ساعت 11am به وقت هنگ کنگ کاهش یافتند.

screenshot www.bnnbloomberg.ca 2022.03.07 09 06 55 300x169 - بیت کوین به دنبال کاهش ریسک پذیری در بازارهای جهانی به کف  قیمت هفتگی خود کاهش یافت

بیت کوین درحال حاضر تمام سودهایی را که در اوایل هفته گذشته کسب کرده بود ، را از دست داده است و مجددا در راستای دارایی های پر رسیک حرکت می کند. ضرر و زیان روز دوشنبه بازار رمزارزها در حالی صورت می گیرد که نفت خام به دلیل نگرانی ها از امکان ممنوعیت واردات نفت روسیه توسط ایالات متحده افزایش می یابد و تورم را تحت فشار بیشتری قرار داده است.