جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بیت کوین درحالی از سطح 41000 دلاری عبور کرد که تحلیلگران تکنیکال جهش آن را پیش بینی می کنند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • بیت کوین درحالی از سطح 41000 دلاری عبور کرد که تحلیلگران تکنیکال جهش آن را پیش بینی می کنند
BTC interest 770x433 1 - بیت کوین درحالی از سطح 41000 دلاری عبور کرد که تحلیلگران تکنیکال جهش آن را پیش بینی می کنند

بیت کوین به بالای سطح 41,000 دلاری جهش یافت و به همراه سهام پس از اعلام دولت چین مبنی بر تسهیل سیاست های پولی ، پیشروی کرد.

بزرگ‌ترین رمزارز جهان در روز پنجشنبه با رشد 0.6 درصدی به 41500 دلار رسید و برای دومین روز متوالی رشد کرد. کیتی استاکتون( Katie Stockton)، یکی از بنیانگذاران شرکت مدیریت ریسک Fairlead Strategies ، عنوان کرد: “شاخص های تکنیکال که او دنبال می کند حاکی از آن است که یت کوین ممکن است در کوتاه مدت تا سقف 51000 دلاری افزایش یابد ، لبته با این فرض که بتواند از میانگین متحرک 200 روزه در بالای 48000 دلار با موفقیت عبور کند.”

خانم استاکتون افزود: “ما انتظار جهش از ناحیه اشباع فروش و ایجاد یک کف قیمتی بالاتر را داریم. “

بیت کوین در سال جاری عمدتا در محدوده قیمتی 35000 تا 45000 دلار محدود شده است. رسیدن قیمت به میانگین متحرک 200 روزه در اواخر مارس(اوایل فروردین) با افت 19 درصدی آن همراه شد، زیرا نگرانی ها از تشدید سیاست های پولی منجر به سقوط دارایی های پرریسک شد. در این مدت زمان ، میزان همبستگی این رمزارز با سهام بزرگ فناوری به سقف بی سابقه ای رسید.

ارتباط و همبستگی قدرتمند بازار رمزارزها با سهام در روز پنجشنبه به نفع بازار کریپتو بود زیرا رمزارزها تا حد زیادی از روند بازار های سهام آسیا پیروی کرده اند شورای دولتی چین روز چهارشنبه اعلام کرد که “حمایت مالی از اقتصاد واقعی را به ویژه در صنایع و مشاغل کوچکی که در پی همه گیری به شدت تحت فشار قرار گرفته اند، تقویت خواهد کرد”

مارک نیوتن(Mark Newton)، مدیر عامل و رئیس استراتژی تکنیکال در شرکت فاند استرت (Fundstrat) عنوان کرد که بیت‌کوین پس از کاهش به سمت خط روند سه ماهه که کف های قیمتی اوایل ژانویه(اواسط دی) را به هم متصل می‌کند، برای خرید در کف های قیمتی جذاب به نظر میرسد. وی افزود که این رمزارز باید در طول هفته آینده به تارگت هایی در حدود 43750 دلار الی44200 دلار جهش یابد.

نوسانات بیت کوین به نفع کاردانو، اولانچ (AVAX) و سولانا بوده است زیرا آنها عملکرد بهتری را به دنبال داشتند. دومین رمزارز بزرگ بازار ، اتریوم در ماه گذشته 24 درصد افزایش یافته است، در حالی که بیت کوین حدود 7 درصد رشد کرده است.

آقای نیوتن عنوان کرد که این جهش احتمالاً کوتاه مدت خواهد بود و بازگشت بیت کوین به بالای سطح 48,248 دلاری برای آغاز یک رالی جدید چند هفته ای و یا چند ماهه ضروری است.”

بنا بر اعلام خانم استاکتون، اگر بیت کوین به زیر 40000 دلار بازگردد، خطر سقوط آن به سطح «حمایت ثانویه» در نزدیکی سطح 27200 دلاری مطرح خواهد شد. بیت کوین از دسامبر 2020(آذر 1399) در این کف حمایتی معامله نشده است.