جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تام لی اعتقاد دارد بیت کوین در سال 2022 به 200,000 دلار می رسد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

در طی یک وبیناری که توسط پلتفرم آموزشی سرمایه گذاری Market Rebellion برگزار شد، تام لی (Tom Lee)، یکی از مدیران شرکت مدیریت سرمایه گذاری Fundstrat Global Advisors، پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین می تواند در سال آینده به 200,000 دلار برسد.

اگرچه این تحلیلگر مشهور بازار معتقد است که بازدهی بیت کوین امسال ناامیدکننده بوده است، او انتظار دارد که پادشاه کریپتو در سال آینده عملکرد بهتری داشته باشد.

تام لی همچنین انتظار دارد که سهام رمزارزها در سال 2022 (1401) یک سال هیولایی داشته باشند.

سال بی نظیر بیت کوین

بیت کوین در 10 نوامبر (17 آبان) به اوج تاریخی خود یعنی 69044 دلار رسید که بعدا با یک اصلاح شدید همراه شده است.

این رمزارز نتوانست یک رالی قوی در پایان سال را که بسیاری از گاوها انتظار داشتند، برگزار کند. در حال حاضر پس از کاهش های اخیر، با قیمت 50,867 دلار معامله می شود.

علیرغم اینکه بیت کوین امسال را با اوج آغاز کرد، در سه ماهه دوم سقوط بزرگی را تجربه کرد. این ریزش به دلیل نگرانی های زیست محیطی پیرامون الگوریتم اجماع اثبات کار و ممنوعیت شدید رمزارزهای چین ایجاد شده بود.

متوقف شدن روند صعودی در ماه نوامبر (آبان) به امید دستیابی به هدف 100000 دلاری لی را تا پایان سال پایان داد.

یک پرمابول

لی اغلب توسط بدخواهان به دلیل پیش‌بینی‌های بیش از حد خوش بینانه‌اش، بیشتر نادیده گرفته می‌شود.

این انتقاد بی اساس نیست: Fundstrat از تلاش برای پیش بینی قیمت بیت کوین در دسامبر 2018 (آذر 1397) پس از چندین پست خوش بینانه توسط لی در آستانه بازار خرسی بی رحمانه که منبع تمسخر جامعه سرمایه گذاری شد، دست کشیده بود. لی سال گذشته پس از پیش‌بینی دقیق بهبود سریع بازار سهام پس از سقوط ناشی از بیماری همه‌گیر، خود را مورد توجه قرار داد. این تحلیلگر انتظار دارد که شاخص S&P 500 سال آینده را بالای 5100 به پایان برساند.