جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تحلیل تکنیکال پالیگان (MATIC)، یک شنبه 7 فروردین

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

matic network - تحلیل تکنیکال پالیگان (MATIC)، یک شنبه 7 فروردین

رمزارز پالیگان (MATIC) در برابر مقاومت هفتگی 1.65 دلاری قرار دارد. این رمزارز پیش از اینکه خریداران بتوانند مجددا وارد عمل شوند، ممکن است به صورت موقت 6 الی 12 درصد عقب نشینی کند.

 

9n2xuihH 300x171 - تحلیل تکنیکال پالیگان (MATIC)، یک شنبه 7 فروردین

 

یک الگوی مثلث  روند روبه افت جفت ارز MATIC/USDT را کنترل کرد. با این حال، خریداران مانع از ادامه تلاش فروشندگان برای افزایش ضرر و زیان ها شدند. بدین ترتیب ، MATIC نتوانست به زیر مرز 1.3 دلاری کاهش یابد.

شاخص RSI با شیب روبه بالا حاکی از آن است که گاوها هر بار که قیمت به سطح حمایت 1.3 دلاری میرسد ، قدرتمند می شوند.از این رو ، این آلت کوین در 16 مارس(25 اسفند) از این خط روند مقاومت پویا عبور کرد.

این رمزارز یک بار دیگر با مورد امتحان قرار دادن این حمایت ، 14.5 درصد افزایش یافت و به مقاومت ترکیبی 1.65 دلار و متحرک نمایی 200 روزه افزایش یافت.

فشار فروش ماندگار می تواند منجر به عقب نشینی MATIC به سطوح حمایتی 1.54 دلار و 1.44 دلار شود. با این حال ، بازیابی قیمت از این سطوح حمایتی ویا سطح 1.3 دلاری نشان دهنده خریداری معامله گران در این کف های قیمتی است.

شاخص های تکنیکال

MATIC میانگین متحرک 200 روزه در نزدیکی مقاومت 1.65 دلاری را مورد امتحان قرار می دهد. عقب نشینی از این مقاومت حاکی از آن است که فروشندگان همچنان به دفاع از این سطح ادامه می دهند. از سوی دیگر، میانگین متحرک نمایی 50 روزه از ادامه روند نزولی جلوگیری می کند.

اندیکاتور Vortex حاکی از شکل گیری یک کراس گاوی است. این اندیکاتور نشان می دهد که معامله گران با قدرت درحال خریداری هستند.

سطوح مقاومتی :1.65 دلار و 1.9 دلار
سطوح حمایتی : 1.54 دلار و 1.44 دلار