تحلیل تکنیکال پنکیک سواپ(CAKE)؛ یک شنبه 30 مرداد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

Pancake Swap

روند اصلاحی اخیر در بازار رمزارزها ، فروشندگان را در چرخه خرسی بازار همراهی کرد و در نتیجه آن، قیمت پنکیک سواپ(CAKE) به سمت خط روند صعودی عقب نشینی کرد تا مومنتوم گاوی خود را جبران کند. اگر فشار خرید ، احساسات منفی بازار را پشت سر بگذارد، قیمت CAKE می تواند به سطح 5 دلاری بهبود یابد.

qUCHKixx 300x171 - تحلیل تکنیکال پنکیک سواپ(CAKE)؛ یک شنبه 30 مرداد

تعدادی از رمزارزها با توجه به روند اصلاحی فعلی به شدت تحت تاثیر قرار گرفتند و به سمت کف قیمتی سال 2022 حرکت می کنند. با این حال، قیمت CAKE ، در داخل یک الگوی کنج گسترده  حفظ می شود.

قیمت CAKE در مجموع 25 درصد سقوط کرد و حمایت خط روند صعودی (3.55 دلار) را مجددا مورد امتحان قرار داد. این آلت کوین امروز با رشد 1.09 درصد به دنبال تغییر روند و جهش از این حمایت است.

با این حال، حجم معاملات کم است و نمی توان بر اساس آن آغاز یک روند صعودی دیگر را تایید کرد. اما در صورتی که خریداران به دنبال آغاز یک روند صعودی باشند ، قیمت CAKE ممکن است وارد یک چرخه صعودی دیگر در این الگو شود و به مرز 5 دلاری برسد.

با این حال، ماهیت این الگوی خرسی ، افزایش فشار فروش است که قیمت در اثر آن ، به زیر حمایت این خط روند میرسد. بنابراین، تا زمانی که قیمت از مقاومت این الگوی خارج نشود  ، سناریوی خرسی معتبر می ماند و   قیمت CAKE در معرض خطر یک اصلاح شدید قرار دارد.

در صورتی که فروشندگان ، این رمزارز را به زیر حمایت خط روند برسانند، قیمت CAKE به میزان 30 درصد کاهش خواهد یافت و به سمت کف حمایت سال جاری میلادی (2.61 دلاری )  حرکت خواهد کرد.

 

اندیکاتورهای تکنیکال

EMA ها: متحرک نمایی متحرک 50 و 100 روزه حاکی از نوسانات روبه رشد قیمت در بازه کوتاه مدت است ، اما قرارگیری این EMA ها در بالای پنکیک سواپ ، روند صعودی این رمزارز را می تواند متوقف کند.

شاخص RSI: کاهش قابل توجه  شیب RSI روزانه نشان دهنده خریداری بیش از حد این رمزارز در زمان بازیابی آن است. از این رو ، تداوم روند بازیابی می تواند به خوبی پیش برود. با این حال، با توجه به اینکه شیب این اندیکاتور زیر 50 درصد است ، احساسات در میان معامله گران ، منفی است.

سطوح مقاومت: 4.2 و 4.56 دلار
سطوح حمایتی: 3.54 و 3.23 دلار