تحلیل تکنیکال کاردانو، شنبه 12 شهریور

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

 

رمزارز کاردانو(ADA) درحالی در   قیمت 0.45 دلار  معامله می شود که گاوها با عوامل گاوی از قبیل راه اندازی هاردفورک واسیل و لیست شدن ADA در صرافی رابین‌هود روبه رو هستند. قیمت کاردانو ، با وجود این عوامل و افزایش مونتوم گاوی همچنان در یک محدوده رنج نوسان می کند ، محدوده ای که از ابتدای تابستان در آن نوسان کرده است.

برخی از عوامل با احتمال آغاز روند نزولی در تقابل هستند. برای نمونه ، الگوی مثلث ، افت کاردانو به سمت تارگت .25 دلاری را پیش بینی می کند که بر اساس موج الیوت (Elliott Wave) و شیوه های پرایس اکشن بدست می آید. قیمت کاردانو در تابستان امسال با افزایش حجم معاملات  خرسی روبه رو شد. علاوه بر آن ، شاخص RSI حاکی از شکل گیری واگرایی های صعودی و نزولی بوده است.

 

در صورتی که این شاخص های تکینکال درست عمل کنند ، در کف های قیمتی بعدی می توانید از فرصت خریداری کاردانو استفاده کنبد. الگوهای مثلثی معمولا آخرین ساختاری هستند که قیمت پیش از تغیییر روند در داخل آنها رنج می زند.

باطل شدن سناریوی کلی خرسی منوط به بسته شدن کندلی در بالای سطح قیمت 0.68 دلاری است. با عبور موفق کاردانو از این سطح ، قیمت در می‌تواند   به سمت تارگت 0.85 دلاری حرکت کند که در اثر آن ، کاردانو از قیمت فعلی خود 98 درصد رشد می کند.